Opilec si ustlal na chodníku
Mladá Boleslav – Těsně po sedmé hodině večerní upozornil jeden z boleslavských obyvatel na opilce, ležícího na chodníku před armyshopem v Klaudiánově ulici. Podle oznamovatele měl mít zachované životní funkce. „Strážníci na místě zjistili muže pod vlivem alkoholu, který cestou domů upadl. Žádné viditelné zranění neměl a lékařské ošetření nepožadoval,“ uvedl velitel Městské policie v Mladé Boleslavi Tomáš Kypta. Strážníci tedy jen zkontrolovali mužovu totožnost a ten pak odešel.

Při rvačce policisté našli hledanou ženu
Mladá Boleslav – Policisté ve středu řešili rvačku. „V 10.40 oznámila z ulice U Stadionu pracovnice z místní prodejny drogerie, že před prodejnou dochází mezi romskými občany k fyzické potyčce,“ uvedl k incidentu Tomáš Kypta. Na místo ihned vyjela policejní hlídka, která zjistila muže a ženu romské národnosti, kteří se navzájem fyzicky napadali. Strážníci oba zúčastněné této rvačky nejprve uklidnili a poté také prolustrovali. Přitom zjistili, že na ženu byl vydán příkaz k zatčení. „Hlídka strážníků ženu předala hlídce Policie ČR, která se na místo následně dostavila. Ke zranění osob nedošlo,“ dodal Kypta.

Policisté zachraňovali zuboženého bezdomovce
Mladá Boleslav – Po půl jedné odpoledne oznámil zaměstnanec z jedné restaurace na třídě Václava Klementa na policii, že mají ve vestibulu ležícího muže. Policejní hlídka na místě zjistila jí známého bezdomovce. Muž si stěžoval na velké bolesti a celkově byl podle strážníků ve velmi zuboženém stavu. Hlídka na místo přivolala záchrannou službu, která si muže převzala a převezla do Klaudiánovy nemocnice.