S více než pěti promile skončil muž v nemocnici
Mladá Boleslav – S opilcem se policisté museli popasovat v úterý v noci. „V 23.15 hodin telefonicky oznámil občan, že na třídě Václava Klementa na Výstavišti poblíž autobusové zastávky leží na chodníku patrně nějaký opilec. Na místo byla vyslána hlídka strážníků, která probudila zjevně opilého muže. Provedenou dechovou zkouškou bylo zjištěno 5,16 promile alkoholu,“ uvedl zástupce velitele městské policie Ondřej Kubala. Kvůli tomu museli policisté na místo přivolat záchranáře, zároveň provedli strážníci zdravotníkům asistenci při opilcově převozu do nemocnice.

Policie hledá zloděje skútru
Boleslavsko – Policie pátrá po lupiči, který odcizil červený skútr v Máchově ulici, ten se majitelům ztratil v noci ze 14. na 15. července. V době krádeže měl plnou nádrž, najeto 550 kilometrů a lak byl odřený na levé i pravé straně pod předním světlem a pod sedadlem. Pachateli hrozí až dva roky vězení. Jakékoliv informace k případu odcizeného skútru mohou občané sdělit policistům telefonicky nebo osobně na služebnách.

Opilec spal u bývalého okresního úřadu
Mladá Boleslav – Kolemjdoucí oznámila městské policii v Mladé Boleslavi, že v podloubí bývalého okresního úřadu spí zřejmě nějaký opilec. Policisté nelenili a na místo, kde se muž měl povalovat, vyrazili. Hlídka, která se na místo dostavila, muže ihned probudila, prolustrovala jej a ten se po zjištění totožnosti v klidu odebral do místa bydliště.