Opilec si spletl vchod
Mladá Boleslav – K jednomu z kurióznějších případů vyjížděla hlídka městské policie v noci na pondělí. „Ve čtvrt na tři v noci bylo telefonicky oznámeno občankou z ulice 17. listopadu, že někdo neustále zvoní na její zvonek. Hlídka na místě zjistila opilého muže mongolské národnosti, který si spletl vchod do panelového domu, kde bydlí,“ uvedl zástupce velitele městské policie Ondřej Kubala s tím, že strážníci výtečníka dovedli ke správnému vchodu.

Policisté dohlíželi na fotbalová utkání
Mladá Boleslav – Od 13 hodin městští strážníci dohlíželi na fotbalové utkání mezi domácími FK Mladá Boleslav a MFK Karviná. A to se zaměřením na dodržování veřejného pořádku. V průběhu této služby zaznamenali dva přestupky. Tím bylo kouření na dětském hřišti za poštou naproti Bondy centru. Oba „hříšníci“ zaplatili pokuty příkazem na místě. Po skončení akce policisté ještě usměrňovali dopravu.

Cizinci v Mladé Boleslavi rušili noční klid
Mladá Boleslav – Po půl dvanácté v noci na pondělí jeden z Boleslavanů volal na policii s tím, že se z ulice 17. listopadu, respektive z přilehlého parku, ozývá křik. „Hlídka na místě zjistila skupinu čtyř mužů mongolské národnosti v podnapilém stavu. U mužů byla provedena kontrola totožnosti a poté byli vykázáni směrem k ubytovně,“ dodal Kubala.