Jeden z nich se odehrál po půl desáté večer, kdy vrátný Dopravního podniku telefonicky oznámil, že z čekárny opakovaně vykazoval dva opilé muže. Těsně před desátou policisté řešili muže a ženu, kteří z kontejneru na humanitární textil vytahovali věci a dělali nepořádek, šlo o bezdomovce.

Před tři čtvrtě na deset museli pro změnu do ulice Jana Palacha, kde podle obyvatel spal nějaký muž pod schody paneláku. Šlo o Poláka, kterého z místa vykázala, při opětovné kontrole se ale ukázalo, že po sobě nechal nepořádek. Věc tak dořeší magistrát.

Těsně po desáté vyjížděli policisté do ulice 17. listopadu, kde jim místní oznámili, že u vchodu sedí narkoman. Po příjezdu opravdu zjistili známého devětatřicetiletého narkomana.

Policisté asistovali u rozchodu

Mladá Boleslav - Co všechno musejí řešit městští policisté? Například ve čtvrtek se zapotili u toho, když se rozcházel jeden z boleslavských párů. V půl třetí odpoledne totiž požádal muž ze Svojsíkovy ulice o asistenci při odchodu jeho přítelkyně z domu. Obával se, že může dojít k vzájemnému napadení.

„Hlídka na místě provedla dohled nad odchodem přítelkyně, která si z domu vzala pouze své osobní věci a pak i se synem místo opustila,“ uvedl ředitel Městské policie v Mladé Boleslavi Tomáš Kypta.