Slováka napadli U Stadionu

Mladá Boleslav – V pondělí po třinácté hodině vyjížděli policisté k napadení cizince. „V 13:10 hodin jsme přijali oznámení o napadení muže v ulici U stadionu. Hlídka, která se dostavila na místo, zjistila, že se jedná o občana slovenské národnosti,“ uvedl zástupce velitele Městské policie Mladá Boleslav Ondřej Kubala. Napadeného muže strážníci přímo na místě náležitě poučili o dalším postupu. Přes všechnu snahu odmítl lékařské ošetření.

Lidé nejsou lhostejní

Kosmonosy – Městské policii se potvrdilo, že lidé nejsou tak lhostejní, jak se někdy může zdát. „Dne 11.7.2019 přijal strážník oznámení od občana, že na chodníku v ulici Debřská leží muž v šedé teplákové soupravě a obává se, že se jedná a pacienta z Psychiatrické nemocnice,“ uvedli policisté. Na místě strážníci našli známého člověka, ne však pacienta z nemocnice. Opilý muž policistům sdělil, že jej bolí nohy a na místě pouze odpočívá, nechtěl ošetřit s tím, že se o něho postará manželka. Té ho strážníci následně dopravili.

Sesbírali velký počet stříkaček

Mladá Boleslav – Policisté se zabývali nálezem většího počtu injekčních stříkaček u obchodního domu Albert. „V 13:55 hodin nalezla hlídka během kontrolní činnosti poblíž OD Albert v ulici Jičínská celkem čtyři kusy použitých injekčních stříkaček,“ uvedl Ondřej Kubala. Stříkačky strážníci následně umístili do boxu na kontaminovaný materiál a budou předány k likvidaci odborné firmě. Podobné nálezy jsou v Boleslavi na denním pořádku.