Když jeho vůz na třídě Václava Klementa opuštěl mladý pasažér a mělo dojít na placení, řekl si řidič takovou částku, že cestující odmítl zaplatit. Začala hádka, která vyvrcholila přivoláním strážníků městské policie a nahlášením toho, že řidič nemá vůz vybavený taxametrem. Taxikář navíc nebyl policistům schopen předložit ani doklady své či od vozidla, a tak si ho vzala do parády Policie ČR.

Platby za autobusy rostou

Benátky nad Jizerou – Nejen vedení Benátek, ale i dalších měst a obcí na Boleslavsku se ohrazuje vůči požadavku společnosti Arriva Střední Čechy týkajícího se zvýšení částky, kterou se jednotlivá sídla podílejí na zajištění autobusové dopravy v regionu. Arriva samosprávám oznámila, že v letošním roce stouply její prokazatelná ztráty na více než 1,1 milionu korun a je tedy třeba zvýšit objem plateb jednotlivých sídel. Benátecká městská rada po firmě požaduje detailní analýzu navýšení o víc jak 30 procent.

Putna zůstává uzavřená

Mladá Boleslav - Uzavření zříceniny hradu Michalovická putna se prodlužuje až do konce června. Důvodem je především špatný stav památky, kdy z důvodu nepříznivých povětrnostních podmínek a následné erozi dochází k uvolňování kamenů. Kulturní program v areálu letní scény pod hradem není zatím ohrožen a proběhne podle původního plánu.