Současně s hlídkou se na místo dostavila i matka dívenky. Policisté následně zjistili, že žena bydlí v téže ulici a v domě, kde žijí, se opravuje plot. Holčička této skutečnosti v nestřeženém okamžiku využila a vyšla na přilehlý chodník, kde ji po chvíli nalezla oznamovatelka. Hlídka matku, která po zjištění, že dcera není na zahradě, byla v šoku, uklidnila a upozornila, že takto malé dítě potřebuje neustálý dozor.

Před Triem hořelo ve středu odpoledne auto.
Před Triem hořelo auto

Škoda uvádí nové Citigo

Mladá Boleslav - Kompletně přepracovaná příď, kapota motoru i maska chladiče, nový volant, tři agregáty, mezi nimiž je i jeden hybridní na stlačený zemní plyn (litrového turbomotoru, který někteří fanoušci očekávali) se novinka nakonec nedočká), asistenční systémy určené pro městský provoz nebo výrazně inovovaný systém svícení a osvětlení. Škoda Auto představila nové Citigo, které prošlo faceliftem.

Odhalí tajemství mnichů

Bělá pod Bezdězem - Nejnovější poznatky o kostele a klášteře sv. Václava a působení augustiniánů v Bělé, které přinesl aktuální archeologický průzkum, přináší výstava pořádaná Muzeem Podbezdězí přímo v klášteře. Výstava se otevře v pondělí 3. července v 17 hodin a po jejím zahájení pozve Jarmila Švédová z Ústavu archeologické památkové péče Středních Čech na komentovanou prohlídku rekonstruované sakristie a kaple sv. Mikuláše Tolentinského. V červenci a srpnu bude výstava přístupná vždy ve středu a v sobotu od 13 do 16 hodin.

Klaudiánova nemocnice Mladá Boleslav. Ilustrační foto.
Některé ambulance přes léto omezí provoz