Když se řekne prodlužování, jistě všem jako první přijdou na mysl vlasy a nehty. To však není zdaleka to jediné, co lze prodlužovat a učinit tak krásnější. Ale po pořádku.

Kadeřnice Laura Najmanová prodlužuje vlasy keratinem. Keratinová hmota se zahřeje na teplotu nižší, než jakou vyvíjí obyčejná žehlička na vlasy, a vytvoří na původním vlasu takřka neviditelný spoj. Výsledkem je bujná hříva. Metodu lze využít i pro zvětšení hustoty vlasů.

Kateřina Šramelová ve Studiu 33 vedle klasické manikúry nabízí také prodloužení nehtů gelovou modeláží. Zatímco extrémně dlouhé nehty už v módě nejsou, půvabně upravený delší nehet z módy nevyjde nikdy. Zdobení gelových nehtů je samozřejmostí a zákaznice mohou hledat inspiraci například na webových stránkách Studia.

Teprve rok má Studio 33 v nabídce prodlužování řas. Zdena Tichá se zhlédla v technice „řasa na řasu" a prodlužuje i zahušťuje řasy klientek nalepováním umělých řas na ty přírodní. Oči jsou oknem do duše a paví chvost řas dokáže zdůraznit jejich krásu i tvar. Je libo přirozený vzhled? Nebo výrazný? Jisté je, že s řasenkou efektu dlouhých řas v takové míře nedosáhnete.

Léto se chýlí ke konci a těm, kteří se slunění věnovali jen na jeho začátku, už se opálení zvolna vytrácí. Řešením může být samoopalovací nástřik, který je vhodný i pro ty, kteří nemají rádi solárium. Navíc jde o proceduru, která je otázkou minut. Klientky si mohou zvolit ze tří tónů opálení či si před plesem podle šatů vybrat, jaká část těla by měla působit opáleným dojmem a nechat si nastříkat opálení pouze tam. Výhodou je, že opálení bledne postupně, a působí tak přirozeným dojmem. Zapomeňte na oranžovou barvu samoopalovacích krémů.

Prodloužit lze však i radost z oblíbeného oblečení. Zjišťujete po uložení letních šatů do skříně, že vaše oblíbené džínsy už vám nepadnou? Řešením může být neinvazivní a velmi šetrná liposukce radiofrekvenčním zařízením, které už si našlo celou řadu příznivců mezi ženami i muži. Centimetry v pase budou po několika návštěvách mizet samy.

Ve Studiu 33 vám však dovedou prodloužit i mládí. Není třeba koupat se v mléce, stačí si zvolit lifting radiofenkvenční metodou účinný proti drobným vráskám či aplikaci kyseliny hyaluronové, která vyplní nepěkné hluboké vrásky či jizvy a vrátí mladistvý vzhled. Na to je expertka majitelka Studia 33 Markéta Šímová.

Vybrali jste? Objednejte si návštěvu a užijte si krásný podzim.