Neuvěřitelné první místo přivezly z italského Lignana, kde se o uplynulém víkendu uskutečnilo mistrovství Evropy, Pomněnky z TJ Sokol Kosmonosy. Získaly jej v disciplíně Traditional corp senior, v níž startovalo šest zemí. To však nebyla jediná z cen, kterou děvčata reprezentující Českou republiku přivezla.

Dále se na 3. místě umístilo duo Michaela Ratimcová a Eliška Prýmková, a to v disciplíně showtwirl děti, v níž dívky získaly titul II. Vicemistrů Evropy 2015 v konkurenci 17 soutěžících dvojic. Do první desítky z 22 soutěžících se v disciplíně showtwirl senior zařadila také Nikol Pecháčková, autorka všech soutěžních sestav. První zkušenost z Mistrovství Evropy získala devítiletá Aneta Kirchschlägerová , která obsadila v disciplíně sólo showtwirl děti 17. místo mezi 21 závodnicemi.

Pod vedením a opět s choreografií Nikol Pecháčkové získala 1. místo a titul Mistr Evropy pro rok 2015 Eva Beranová z Dobrovice.

Všem děvčatům, jejich trenérkám i trpělivým rodičům, z nichž někteří se zájezdu do Itálie rovněž účastnili, vedení Pomněnek děkuje.