VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní kandidátky všech stran pro nadcházející volby

Střední Čechy - Ve Středočeském kraji se o hlasy uchází 20 stran a hnutí. Přinášíme seznam všech kandidátů, strany jsou seřazeny podle vylosovaného čísla. Kandidátní listiny pro volby do Poslanecké sněmovny již schválil krajský úřad, lidé je dostanou do schránek.

10.10.2013
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Miroslav Elsnic

Česká strana sociálně demokratická

poř. číslo, příjmení, jméno, věk, politická příslušnost, povolání, bydliště

1 Hamáček Jan 34 ČSSD vedoucí zahraničního oddělení Mladá Boleslav
2 Urban Milan Ing. 55 ČSSD hutní inženýr Čáslav
3 Petera Miloš Ing. 55 ČSSD starosta Nymburka Nymburk
4 Dolejš Richard 43 ČSSD místostarosta Zdic Zdice
5 Zemek Václav Ing. 39 ČSSD vedoucí odd. Krajského úřadu Vlašim
6 Syblík Zdeněk Bc. 57 ČSSD 1. náměstek primátora Kladna Kladno
7 Havlíček Jiří Ing. MBA 37 ČSSD místostarosta Čáslavi Čáslav
8 Vandas Jaroslav Ing. 62 ČSSD ekonom Příbram
9 Končel Pavel Bc. DiS. 39 ČSSD starosta Tišic Tišice
10 Petržílek Petr JUDr. Ing. Ph.D. 42 ČSSD advokát, místostarosta Úval Úvaly
11 Mandovcová Kateřina JUDr. 61 ČSSD právník Kolín
12 Huml Stanislav Mgr. 58 BEZPP dopravní expert Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
13 Seidl Lukáš Bc. 34 ČSSD zubní laborant Vlašim
14 Sunkovský Petr Ing. 48 ČSSD ředitel příspěvkové organizace Jesenice
15 Schenk Pavel BBA 47 ČSSD vedoucí servisu Beroun
16 Vosecký Jan Ing. 40 ČSSD IT manažer Přerov nad Labem
17 Kolář Roman 46 ČSSD vedoucí odboru České pošty Kladno
18 Seidel Antonín Bc. 27 ČSSD student FF UK Kralupy nad Vltavou
19 Lomoz Milan Ing. 54 ČSSD manažer Bělá pod Bezdězem
20 Pikrt Pavel Ing. 60 ČSSD starosta Příbrami Příbram
21 Měchurová Miroslava PhDr. 61 ČSSD ředitel. spec. pedagog. centra Odolena Voda
22 Hron Karel 49 ČSSD fleet specialista Kostelec nad Černými Lesy
23 Moravčíková Zuzana Ing. 56 ČSSD zemědělský inženýr Kutná Hora
24 Brabcová Václava Bc. DiS. 51 ČSSD zaměstnanec státní správy Mladá Boleslav
25 Procházka Milan RNDr. 55 ČSSD koordinátor exportu vozů Benátky nad Jizerou
26 Čížková Taťána 41 ČSSD ředitelka příspěvkové org. Jesenice
27 Králová Irena Mgr. 53 ČSSD ředitelka ZŠ Zdislavice
28 Novák Jaromír Mgr. 63 ČSSD ředitel Domova seniorů Poděbrady
29 Poláček Radek MUDr. 34 ČSSD gynekolog - porodník Kladno
30 Taraba Bohumil 43 ČSSD cestmistr Hořovice
31 Kobliha Aleš 35 ČSSD technik Cerhenice
32 Chlasták Vladimír 50 ČSSD technik Mělník
33 Šmídová Lenka Mgr. 56 ČSSD vedoucí soc. odb. Kraj. úřadu Tetín
34 Alexa Šárka Bc. 45 ČSSD ředitelka regionálního muzea Jílové u Prahy

Strana svobodných občanů

1 Zvára Karel Ing. 37 Svobodní ekonom a analytik IT Praha
2 Vodička Milan Ing. CSc. 64 Svobodní ekonom a soudní znalec Říčany
3 Holopová Andrea 22 Svobodní studentka VŠ Podlesí
4 Prentis Philip Ing. Ph. D. 33 Svobodní IT specialista Kladno
5 Beneš Karel MUDr. 62 Svobodní lékař Příbram
6 Pavlis Tomáš Ing. 31 Svobodní IT specialista Vlašim
7 Kubelka František Ing. 38 Svobodní ekonom, místostarosta Radějovice
8 Hartl Petr MUDr. 38 Svobodní lékař Střemy
9 Matyásko Jan 25 Svobodní energetický analytik Mladá Boleslav
10 Urzová Jana Mgr. 42 Svobodní VŠ a SŠ učitelka Kladno
11 Zavadil Petr 53 Svobodní živnostník, obecní zastupitel Měšice
12 Havelka Karel Ing. 46 Svobodní daňový poradce Pchery
13 Heincl Jiří Ing. 61 Svobodní manažer Kolín
14 Skořepa Jaroslav 32 Svobodní živnostník Pohoří
15 Znášik Josef 35 Svobodní živnostník, zámečnictví Liblice
16 Burešová Marková Ivana 37 Svobodní živnostník Mladá Boleslav
17 Růžička Pavel 22 Svobodní soudní zapisovatel Rakovník
18 Vlk Karel Mgr. 45 Svobodní datový analytik Nehvizdy
19 Vykydal Aleš Mgr. 41 Svobodní provozní ředitel Doubek
20 Kareš Václav 54 Svobodní IT specialista Hrusice
21 Marvan Filip 32 Svobodní redaktor on-line magazínu Vlašim
22 Krešňák Petr Ing. 52 Svobodní technický ředitel Vestec
23 Kettner František 37 Svobodní OSVČ, živnostník, vinař Mělník
24 Verner Michal 37 Svobodní IT konzultant Benátky nad Jizerou
25 Pospíšil Pavel 41 Svobodní konstruktér Záboří nad Labem
26 Kába Richard 37 Svobodní analytik aplikační podpory Čerčany
27 Švarc Vlastimil 33 Svobodní OSVČ Kladno
28 Hruška Michal 30 Svobodní OSVČ Kutná Hora
29 Rathouský Jan 29 Svobodní systémový administrátor Říčany
30 Havelka Petr 28 Svobodní grafik Roztoky
31 Šíma Daniel 24 Svobodní student Hostivice
32 Duchoň Oldřich 47 Svobodní elektromontér, strojvedoucí Tmaň
33 Hütter Karel 44 Svobodní specialista IT Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
34 Urbánek Tomáš 35 Svobodní projektant podzemních staveb Mělník

Česká pirátská strana

1 Poživilová Michailidu Dominika MgA. 33 Piráti výtvarnice Krnsko
2 Shánil Martin 56 Piráti aktivista Sadská
3 Málek Václav 28 Piráti programátor Beroun
4 Prim Daniel 30 Piráti web developer Poděbrady
5 Janečka Jiří JUDr. Ph.D. 45 Piráti právník Dobřichovice
6 Ferus Jakub 36 BEZPP ICT konzultant Roztoky
7 Moravec Milan Ing. 36 Piráti inspektor SOD Čelákovice
8 Benda Dominik 26 Piráti zaměstnanec České pošty Praha
9 Kozlová Lenka 52 Piráti vychovatelka Milín
10 Sejkorová Lucie 25 Piráti rodičovská dovolená Praha
11 Malínský Petr 25 Piráti barman, majitel baru Dolní Branná
12 Čáp Petr 23 Piráti student medicíny Sedlčany
13 Němečková Petra 21 Piráti dělník výroby transfuz. techn. Sadská
14 Murňák Tomáš 33 Piráti softwarový operátor Praha
15 Hamral Vladimír 38 BEZPP zdravotník Čáslav
16 Dvořák Tomáš 36 Piráti živnostník Praha
17 Koláček Petr 31 BEZPP vedoucí ve velkoobchodě Říčany
18 Pohůnek Petr 36 BEZPP živnostník Divišov
19 Opatřil Pavel 33 BEZPP zaměstnanec cestovní agentury Praha
20 Vopařil Vojtěch Bc. 24 Piráti student Beroun
21 Syrovátková Jana Mgr. 38 Piráti finanční konzultant, lektor Úvaly
22 Müller Milan 40 Piráti řidič Králův Dvůr

TOP 09

1 Kalousek Miroslav Ing. 52 TOP 09 politik Bechyně
2 Langšádlová Helena Mgr. 50 TOP 09 místopředsedkyně TOP 09 Černošice
3 Kovářová Věra Ing. 49 STAN překladatelka, ředitelka Chýně
4 Nováková Nina Mgr. 59 TOP 09 místostar. města, SŠ pedagog Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
5 Smutný Jan Mgr. 53 TOP 09 ředitel základní školy Mladá Boleslav
6 Holeček Petr 56 STAN starosta města, učitel Kralupy nad Vltavou
7 Pospíšil Jan Mgr. Ing. MBA 50 TOP 09 místostarosta města Kolín
8 Brodan Patrik BBA 35 TOP 09 místostarosta města Beroun
9 Mrzílková Lenka Mgr. 52 BEZPP starostka města, SŠ pedagog Neratovice
10 Digrin Petr Ing. Ph.D. 43 STAN starosta, člen správní rady Mníšek pod Brdy
11 Nováček Zdeněk MUDr. 59 TOP 09 lékař záchr. služby, chirurg Čáslav
12 Schweigstill Milan Mgr. 48 TOP 09 zastupitel, zást.řed. gymnázia Mělník
13 Semanský Rudolf 45 STAN starosta obce Mukařov
14 Říhová Marcela 39 TOP 09 místostarostka města Milovice
15 Vácha Petr PhDr. 46 TOP 09 psychoterapeut Příbram
16 Štěpánek Petr 49 STAN starosta, místopředseda SO Petrovice
17 Soudek Petr RNDr. ThMgr. Ph.D. 42 TOP 09 zastupitel města, výzkum.prac. Kladno
18 Dvořák Stanislav 49 TOP 09 ředitel Kultur. a inf. centra Benešov
19 Michalik Věslav Ing. CSc. 50 STAN starosta obce, fyzik Dolní Břežany
20 Švácha Jan Ing. 48 TOP 09 místostarosta města Rakovník
21 Jakob Jan 30 TOP 09 starosta města Roztoky
22 Výborová Dita Ing. 42 STAN starostka města Odolena Voda
23 Vystyd Radek 35 TOP 09 zastupitel města,ředitel spol. Dobříš
24 Nechanický Pavel MUDr. 55 BEZPP radní města, lékař Mladá Boleslav
25 Korol Jan Mgr. 34 TOP 09 IT manažer Tuklaty
26 Jelínek Jiří Ing. 51 STAN starosta, před.kontrol. výboru Načeradec
27 Hlavsová Pavla 46 TOP 09 manažer, lektor mimoškol.vých. Cerhovice
28 Suk Jaroslav Ing. 53 TOP 09 ředitel letecké přehlídky CIAF Kutná Hora
29 Krauz Vojtěch Ing. 69 BEZPP starosta, agronom,předseda MAS Mečeříž
30 Martínek Jan 39 TOP 09 zastupitel,ředitel společnosti Říčany
31 Velechovský Marek Ing. Bc. 36 TOP 09 pedagog Nymburk
32 Vytiska Vladimír Ing. 58 STAN starosta obce, muzikant Únětice
33 Doupovec Martin 47 TOP 09 daňový poradce Praha
34 Koulová Iveta Ing. 46 TOP 09 zastupitelka, stavební inženýr Unhošť

HLAVU VZHŮRU - volební blok

1 Bobošíková Jana Ing. 49 HLVZHŮRU manažerka Praha
2 Jančura Petr 37 PSZ podnikatel Hamry
3 Zubová Olga PhDr. 54 SBB podnikatelka Kutná Hora
4 Kvapil Luděk 65 BEZPP starosta Kmetiněves
5 Kukrle Marek 48 UNP radní Praha
6 Temr Aleš Bc. 43 UNP vedoucí odboru investic Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
7 Patera Eduard 49 SBB automobilový závodník Kosoř
8 Havránek Pavel 38 SBB IT konzultant, zastupitel Ptice
9 Švajner Ivo Mgr. 49 BEZPP speciální pedagog Kladno
10 Chudoba Václav Ing. 62 SBB podnikatel Bubovice
11 Duková Ivana PhDr. et Mgr. 46 SBB středoškolská učitelka Veltruby
12 Morávková Eva 34 SBB podnikatelka Praha
13 Jůza Petr 29 UNP podnikatel Praha
14 Mezei Alexandr 33 UNP servisní technik kolej.vozidel Kostelec u Křížků
15 Svoboda Miroslav 46 BEZPP živnostník Libušín
16 Hilmar Ronald 25 UNP fotograf Praha
17 Ďatko Peter 40 SBB podnikatel, hudebník Kutná Hora
18 Čepelák Ladislav 76 SBB projektant Slaný
19 Smetana Petr 48 UNP řidič Praha
20 Valeš Petr Ing. 35 BEZPP interní auditor Kladno
21 Smočková Monika PhDr. 33 BEZPP učitelka Záboří nad Labem
22 Půbal Jaroslav 57 UNP řidič Říčany
23 Dvořáková Terezie 43 UNP opatrovnice Praha
24 Řenčová Blanka 41 SBB strážnice Městské policie Kladno
25 Přenosilová Martina 37 BEZPP podnikatelka Kamenice
26 Červenka František 48 BEZPP publicista Kladno
27 Beneš Stanislav 51 BEZPP obchodník Kralupy nad Vltavou
28 Šišková Lenka 48 UNP manažerka Praha
29 Nagy Petr 34 BEZPP podnikatel Zbuzany
30 Veselá Barbora 39 UNP zdravotnice Praha
31 Veverka Pavel 47 BEZPP vedoucí prodejny Nymburk
32 Bacovský Ondřej Mgr. MBA 49 BEZPP ředitel domu s peč. službou Záryby
33 Kolaříková Haklová Denisa 41 UNP v domácnosti Praha
34 Caran Vít 47 UNP obchodník Jíloviště

Občanská demokratická strana

1 Bendl Petr Ing. 47 ODS strojní inženýr Bratronice
2 Beznoska Adolf Ing. 51 ODS náměstek primátora, pedagog Mladá Boleslav
3 Bernášek Miroslav Ing. 51 ODS náměstek primátora Kladno
4 Hrodek Tomáš Ing. 30 ODS místostarosta Neratovice
5 Bohatec Pavel MVDr. 51 ODS zaměstnanec MZE Uhlířské Janovice
6 Skopeček Jan Ing. et Ing. 33 ODS ekonom, vysokoškolský pedagog Hořovice
7 Kupka Martin Mgr. 37 ODS starosta Líbeznice
8 Pánek Michael Ing. 48 ODS starosta, spolumaj. ROCK CAFE Dobřichovice
9 Nejdl Zdeněk Ing. 54 ODS starosta Rakovník
10 Pajkrtová Cecilie PaedDr. 53 ODS starostka Sadská
11 Calta Václav 47 ODS ředitel teplárenské spol. Sedlčany
12 Smetana Martin 41 ODS soukromý podnikatel Kolín
13 Eklová Dana Ing. Bc. 38 ODS podnikatelka, zahradní archit. Králův Dvůr
14 Štíbrová Eva MUDr. 59 ODS oční lékařka Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
15 Mach Petr Mgr. 27 ODS poradce ministra obrany Chotutice
16 Havelka Jiří Mgr. 38 ODS starosta Lysá nad Labem
17 Král Jaroslav 66 ODS starosta Benátky nad Jizerou
18 Brožková Andrea Mgr. 31 ODS místostarostka Uhlířské Janovice
19 Fára Petr Ing. 30 ODS ředitel realitní kanceláře Příbram
20 Havlíček Tomáš Ing. 33 ODS ředitel sekce investiční Kutná Hora
21 Lesák Libor 48 ODS místostarosta Kralupy nad Vltavou
22 Haifler Václav 61 ODS SŽDC, náměstek přednosty Rakovník
23 Vaněk Tomáš RNDr. Mgr. CSc. 62 ODS vědecký pracovník Statenice
24 Paták Petr Mgr. DiS. 28 ODS pedagog Stochov
25 Pavlík Pavel Ing. 43 ODS ředitel společnosti Benešov
26 Blažková Kateřina Mgr. 26 ODS právnička Roztoky
27 Šebek Karel 62 ODS místostarosta Neveklov
28 Kutík Ladislav 72 ODS trenér basketbalu v důchodu Nymburk
29 Vynikal Josef 66 ODS místostarosta Dolní Bousov
30 Lang Petr Ing. 48 ODS radní obce, elektroinženýr Dolní Břežany
31 Palek Luděk 36 ODS plánovací a rozpočt. analytik Drozdov
32 Zusková Kateřina 53 ODS starostka Nižbor
33 Šimonek Jaromír Ing. 68 ODS starosta, podnikatel Lobeč
34 Vrana Jiří Ing. 51 ODS oblastní manažer Slaný

Romská demokratická strana

1 Horvát Emil 53 RDS podnikatel Libenice
2 Balog Dezidér 49 RDS recepční Třtice

politické hnutí Změna

1 Tožička Tomáš Mgr. 46 "Z" vedoucí rozvojových projektů Praha
2 Göttelová Daniela Ing. 48 BEZPP místostarostka, předsed. o.s. Černošice
3 Bartoš Jiří Mgr. 44 BEZPP Učitel, starosta Koněprus Koněprusy
4 Seifertová Barbora Mgr. 50 KH grantový manažer Praha
5 Tamáš Jan Ing. Ph.D. 37 HS IT konzultant, předseda strany Praha
6 Pejšová Helena RNDr. 66 BEZPP důchodkyně, organizátorka akcí Sedlčany
7 Kořista Jan Mgr. 33 BEZPP překlad.-tlumočník, zastupitel Lysá nad Labem
8 Bednářová Táňa Bc. 36 HS koordinátorka projektů Praha
9 Klein Roman Ing. Arch. 51 BEZPP architekt, podnikatel Škvorec
10 Cachová Daniela Mgr. 37 HS učitelka, lektorka Pyšely
11 Janovský Jiří 53 BEZPP ředitel mateřské školy Drásov
12 Tamášová Lucie Mgr. 29 HS ved. E-shopu s Montessori pom. Kolín
13 Čihák Karel 53 BEZPP učitel, hudebník, zastupitel Dobříš
14 Konopová Hana 45 BEZPP OSVČ, spoluprac. Klíč. hnutí Benešov
15 Kavalír Miloš Bc. 30 BEZPP organizátor společenských akcí Kněžmost
16 Klápová Jana 52 BEZPP podnikatelka Benešov
17 Koščo Mojmír 41 "Z" farmář Odolena Voda
18 Bidlová Markéta 52 BEZPP překladatelka Štěchovice
19 Konop Martin 22 BEZPP student, spoluprac.Klíč. hnutí Benešov
20 Barešová Iva 51 BEZPP podnikatelka Sedlčany
21 Kyselka Daniel 22 BEZPP student Praha
22 Smítková Ivana 49 BEZPP OSVČ Vlašim
23 Kohoutková Růžena Bc. 23 BEZPP studentka Benešov
24 Chalupová Miloslava 51 BEZPP administrativní pracovnice Kladno
25 Nová Šárka 42 BEZPP výživová poradkyně Čáslav
26 Bartošová Jitka Mgr. 49 BEZPP učitelka - speciální pedagog Pyšely
27 Tauberová Blanka 52 BEZPP vedoucí knihovny Sedlčany
28 Berdychová Martina Ing. 63 BEZPP předsedkyně Asociace NNO v ČR Praha
29 Bayerlová Anita Ing. 27 BEZPP absolventka Mnichovo Hradiště
30 Bednářová Jaroslava Ing. 60 BEZPP projektant vodohosp. staveb Praha
31 Duhajská Petra 26 BEZPP nezávislá kosmetická poradkyně Brázdim
32 Chaloupková Iva 71 BEZPP důchodkyně Dobřichovice
33 Mašková Jitka 47 BEZPP ředitelka banky Sedlčany
34 Mikešová Marcela Bc. 25 BEZPP studentka Březnice

Strana soukromníků České republiky

1 Baránek Rudolf 63 SsČR 1. místopředseda SsČR Břeclav
2 Staněk Jan 53 SsČR OSVČ, majitel hotelu Mělník
3 Kopecký Michal 40 BEZPP majitel telev. a reklam. spol. Mladá Boleslav
4 Ježek Eva 46 SsČR sázavská mlynářka a hospodská Nespeky
5 Chochole Jaroslav 64 SsČR předs. Spol. pekařů a mlynářů Praha
6 Kraus Michal Ing. 34 BEZPP OSVČ, mistr ČR v házené Chotutice
7 Šperl Jaroslav 50 SsČR živnostník Zdice
8 Knap Josef 57 SsČR OSVČ, inženýrská činnost Čelákovice
9 Müller Tomáš 55 KONS manager letového provozu Praha
10 Krejča Josef 62 BEZPP OSVČ, plochodrážní závodník Praha
11 Valterová Kristina Bc. 33 BEZPP student, posázavský patriot Praha
12 Naimann Michal 26 SsČR bankéř, mistr ČR v házené Mělník
13 Suchý Václav 61 SsČR OSVČ, služby Mělník
14 Janeček Karel 23 BEZPP vývojář IT Unhošť
15 Holečková Eva 34 SsČR tajemnice Spol. autodopravců Říčany
16 Ondroušek Kamil 41 SsČR manager Spol. autodopravců ČaM Praha
17 Kopřiva Michal Ing. 34 SsČR OSVČ, inženýrská činnost Litoměřice
18 Fišer František 72 BEZPP majitel autoškoly Mělník
19 Valášek Jan Ing. 26 SsČR vedoucí směny v tiskárně Čelákovice
20 Hemer Jiří 51 BEZPP OSVČ, soukromý detektiv Jirny
21 Bureš Tomáš 49 KONS dopravní pilot Lány
22 Sedláček Martin Ing. 52 SsČR státní úředník Malý Újezd
23 Dřevíkovský Miroslav 51 SsČR státní úředník Štětí
24 Kincl Radek 47 BEZPP majitel pneuservisu Mělník
25 Havelková Šárka 28 SsČR OSVČ, pedikúra Čelákovice
26 Valečka Václav 56 BEZPP předs. Asociace nezáv. expertů Říčany
27 Rezlerová Hana 58 BEZPP OSVČ, služby Velim
28 Cihelka Petr 25 SsČR manager nákladní dopravy SAČM Dobřichovice
29 Valdecký Vladimír Ing. 53 SsČR soudní znalec - kybernetika Hostouň
30 Fišer Martin 37 BEZPP majitel autoškoly Mělník
31 Sedláčková Renata 47 SsČR kuchařka Mělník
32 Makrlík Petr 36 SsČR zámečník Štětí
33 Plocek Karel 58 BEZPP OSVČ, hudba, průvodce Mělník
34 Dydňanský Roman 45 BEZPP elektromechanik Hořín

Křesťanská a demokratická unie - Československá strana lidová

1 Gabal Ivan PhDr. 62 BEZPP sociolog, ředitel GAC Praha
2 Rovenský Miroslav Mgr. 49 KDU-ČSL pedagog, zastupitel města Mnichovice
3 Kroupa Karel 53 KDU-ČSL místostarosta Vlašimi Vlašim
4 Vacek Josef Mgr. 54 KDU-ČSL odborný asistent,býv. starosta Příbram
5 Navrátil Václav MUDr. 66 SNK ED lékař, předn. odd. chirurgie Kolín
6 Alvarová Alexandra 46 KDU-ČSL novinářka, fotografka Praha
7 Binder Jan Vojtěch 46 KDU-ČSL IT expert, spec. na IT audit Tišice
8 Průša Daniel 45 KDU-ČSL pojišťovací makléř Beroun
9 Dupal Vladimír Mgr. Bc. 33 KDU-ČSL hlavní účetní, ekonom Praha
10 Janeček Josef MUDr. 60 KDU-ČSL lékař, stomatolog Kosmonosy
11 Šeligová Alena 49 KDU-ČSL starostka obce Konětopy Konětopy
12 Klabík František 71 KDU-ČSL stavební technik, podnikatel Benešov
13 Roubíková Vlasta 54 KDU-ČSL místostarostka obce Petrovice Petrovice
14 Polák Jaroslav Doc. Ing. DrSc. 71 KDU-ČSL vedoucí vědecký pracovník Horoměřice
15 Koubský Karel 67 KDU-ČSL technický poradce Kutná Hora
16 Klement Martin 41 KDU-ČSL terapeut Kralupy nad Vltavou
17 Machálková Hana 69 KDU-ČSL finanční referentka Čelákovice
18 Hošková Marie Bc. DiS. 44 KDU-ČSL ředitelka DPS Žebrák Žebrák
19 Novák Miroslav 40 KDU-ČSL podnikatel, truhlář Červený Újezd
20 Vacková Marie Mgr. 38 KDU-ČSL porodní asistentka Milín
21 Piták René Dipl. Ing. MBA 50 KDU-ČSL soudní znalec Čáslav
22 Drechsler Marek 39 KDU-ČSL vedoucí pilařského provozu Rožmitál pod Třemšínem
23 Sova Karel Ing. 61 KDU-ČSL jednatel firmy komunál. služeb Kolín
24 Rovenská Silvia 38 KDU-ČSL pedagog Mnichovice
25 Vondrášková Pavla 30 KDU-ČSL referentka ve státní správě Milín
26 Pěkný Bedřich Mgr. 61 KDU-ČSL právník odb. kultury kraj. úř. Příbram
27 Růžička Jan Ing. 29 KDU-ČSL vedoucí střed. výživy rostlin Milín
28 Jindra Jiří 28 KDU-ČSL informatik Újezd
29 Brzoň Antonín 43 KDU-ČSL obchodní zástupce Bernartice
30 Kubínová Marie Ing. 30 KDU-ČSL textilní technolog Údrnice
31 Kašparová Lucie 28 KDU-ČSL operátorka call centra Krakovany
32 Čábelková Miloslava 58 KDU-ČSL účetní, zastupitelka obce Krakovany
33 Musilová Miroslava Ing. 67 KDU-ČSL ekonom Postupice
34 Hlavinka David 34 KDU-ČSL autorizovaný stavební technik Kutná Hora

Suverenita - Strana zdravého rozumu

1 Hannig Petr Mgr. 67 Suveren. předseda strany,hud. skladatel Praha
2 Somberg Jiří MUDr. 52 BEZPP chirurg, vedoucí lékař Kosmonosy
3 Janů Jiří Ing. 59 Suveren. ředitel střední školy Kosova Hora
4 Bartoš Martin 45 BEZPP podnikatel Příbram
5 Vaněk Jakub Ing. 30 ČSNS stavební inženýr Týnec nad Labem
6 Pomma Václav Ing. 52 BEZPP středoškolský učitel Hořovice
7 Málek Roman 35 BEZPP strážník městské policie Měšice
8 Francová Eliška 42 BEZPP živnostník Kladno
9 Mlejnský Václav 40 BEZPP velitel jednotky hasičů Újezd
10 Borkovec Pavel 24 BEZPP manažer Louňovice pod Blaníkem
11 Vysoká Jana 49 SBEZPP ekonom Mělník
12 Pivoňka Václav 61 BEZPP kovář Kšely
13 Kučerová Monika 32 BEZPP administrativní pracovnice Kolín
14 Pužmanová Hana 53 BEZPP živnostník Rakovník
15 Tománková Ivana 40 BEZPP pracovnice ve zdravotnictví Benešov
16 Čápová Andrea 41 BEZPP spolumajitelka firmy Slaný
17 Fritsch Jindřich Mgr. 46 BEZPP muzikoterapeut, kapelník Mrač
18 Zub Jiří 61 BEZPP živnostník Lysá nad Labem
19 Nováková Jana DiS. 41 BEZPP optometristka Hředle
20 Jeřábková Ivana 51 BEZPP živnostník Kutná Hora
21 Pařízková Michaela 40 BEZPP živnostník Kostomlaty nad Labem
22 Dočkalová Irena 42 BEZPP živnostník Nymburk
23 Kozák Jaroslav 67 BEZPP důchodce Mladá Boleslav
24 Čížek Jan 27 BEZPP obráběč kovů Mladá Boleslav
25 Jandová Lenka 48 BEZPP poštovní doručovatelka Bakov nad Jizerou
26 Špačková Jana 39 BEZPP živnostník Čáslav
27 Ksandrová Iveta 48 BEZPP vedoucí prodejny Beroun
28 Hvězdová Martina 35 BEZPP živnostník Vidice
29 Barešová Miroslava 60 BEZPP živnostník Sedlčany
30 Burian Jaroslav Ing. 50 BEZPP projektový manažer Dubenec
31 Pištěková Helena 65 BEZPP živnostník Sedlec-Prčice
32 Křenková Hana 49 BEZPP živnostník Poděbrady
33 Kaňková Jaroslava 51 BEZPP prodavačka Vlašim
34 Axamit Karel 58 BEZPP živnostník Nové Strašecí

Aktiv nezávislých občanů

1 Stehlik Vladimír 69 BEZPP důchodce Praha
2 Černá Jiřina 70 BEZPP důchodkyně Velké Popovice
3 Novák Dušan 50 BEZPP technik Nové Město nad Metují
4 Šíd Václav 80 BEZPP důchodce Kamýk nad Vltavou
5 Sivák Michal 58 BEZPP OSVČ Praha

Strana Práv Občanů ZEMANOVCI

1 Adamec Miloš Prof. MUDr. CSc. 54 SPOZ lékař Pohoří
2 Koníček František Ing. 60 BEZPP ekonom, ministr Jinočany
3 Tůmová Stanislava 55 SPOZ podnikatelka - stavebnictví Jílové u Prahy
4 Čurdová Anna Mgr. 51 SPOZ učitelka Odolena Voda
5 Rudyšarová Alexandra Mgr. 48 BEZPP právník, náměstek ministra Praha
6 Švagr Martin MUDr. 44 SPOZ lékař Příbram
7 Války Vladimír Ing. 54 SPOZ diplomat Praha
8 Zeman František 66 SPOZ invalidní důchodce Křešín
9 Ludvík Martin Ing. 48 SPOZ soukromý podnikatel Hostivice
10 Seidl Jiří 68 SPOZ důchodce Poděbrady
11 Košťák Ladislav Ing. 49 SPOZ bank. úředník-ředitel pobočky Kopidlno
12 Čížkovská Jana Bc. 36 SPOZ manager bezpečnostních služeb Mníšek pod Brdy
13 Málková Veronika 25 SPOZ obchodní manager Praha
14 Melíšek Radomír 51 SPOZ podnikatel Klecany
15 Kalousek Tomáš 35 SPOZ projektový manager Praha
16 Jaroš Ladislav 77 SPOZ ekonom Říčany
17 Motyčková Ilona 38 SPOZ spojová manipulantka Psáry
18 Králík Miroslav 51 BEZPP starosta obce Pohoří
19 Chvála Jan Ing. 32 SPOZ manager servisu Březnice
20 Dušek Roman 44 SPOZ řidič Vlašim
21 Doležal Ivan 58 SPOZ invalidní důchodce Úvaly
22 Stojanovič Vladimír 42 SPOZ obchod. manager v obl. financ. Sulice
23 Lichý Jaromír Ing. 50 SPOZ jednatel společnosti Chýně
24 Vaněk Petr 27 SPOZ gastronomie - kuchař Jílové u Prahy
25 Fiala Milan 23 SPOZ spolumajitel realitní spol. Choťánky
26 Cais Petr 66 SPOZ soukromý podnikatel Kladno
27 Karel Miroslav Ing. 41 SPOZ ekonom Horní Bezděkov
28 Andrle Dušan 48 SPOZ ředitel společnosti Jesenice
29 Morstein Jiří 37 SPOZ soukromý podnikatel Praha
30 Moudrá Irena 44 SPOZ soukromá podnikatelka Říčany
31 Jelínková Jana 35 SPOZ finanční pracovnice Říčany
32 Endršt Vladimír 60 SPOZ kovomodelář Křešín
33 Neuwirth Jiří 29 SPOZ prodavač, opravář Křešín
34 Jánský Pavel 66 BEZPP investor Praha

Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury

1 Okamura Tomio 41 Úsvit senátor, předseda hnutí Úsvit Praha
2 Černoch Marek 44 Úsvit pilot dopravních letadel Hostivice
3 Bidenko Georgi 35 Úsvit ředitel ekologické firmy Tuchoměřice
4 Škrabánek Roman Ing. 46 BEZPP ekonom, prezident asociace CK Kolín
5 Bělková Marta DiS. 38 BEZPP diplomovaný záchranář Praha
6 Vávrová Marta Ing. CSc. 69 BEZPP OSVČ, odborná asistentka UK Teplice
7 Press Milan RNDr. 56 BEZPP biochemik Praha
8 Kobza Jiří 57 BEZPP diplomat Petrov
9 Karlíčková Martina 36 BEZPP asistentka obchodu Vestec
10 Miková Petra Ing. 31 BEZPP manažerka nákupu Předboj
11 Šmídová Daniela DiS. 42 BEZPP manažerka Vranov
12 Šťáva Jiří 35 BEZPP vedoucí projekce Praha
13 Glaserová Světlana 57 BEZPP předsedkyně občanského sdruž. Pětihosty
14 Pikeš Petr MVDr. 51 BEZPP veterinární lékař Jesenice
15 Mandlíková Jana 40 BEZPP účetní Kolín
16 Baránek Jiří 30 BEZPP technicko-obchodní zástupce Žďár nad Sázavou
17 Velechovská Eliška 24 BEZPP manažerka Rožďalovice
18 Potůček Michal MUDr. 52 BEZPP stomatolog Mníšek pod Brdy
19 Javůrková Eva 49 BEZPP fotografka Měchenice
20 Centeková Lenka 44 BEZPP recepční Krupá
21 Šoltysová Martina Mgr. 32 BEZPP právník Kolín
22 Svítek Miroslav Ing. 55 BEZPP skladník Mělník
23 Šťastná Jiřina 36 BEZPP ekonomka Psáry
24 Rozvoral Radek 46 BEZPP zastupitel obce Všechlapy Všechlapy
25 Stedile Luděk 62 BEZPP řidič Strenice
26 Černochová Alena 44 BEZPP ekonomka Hostivice
27 Moravec Miloslav 46 BEZPP směnový mistr Věšín
28 Mandlík Pavel 41 BEZPP manažer Kolín
29 Hulicius Miroslav 37 BEZPP technický pracovník České tel. Divišov
30 Pařízková Alena 70 BEZPP programátorka podniko. systémů Hostivice
31 Závorka Ivan 36 BEZPP obchodní manažer Mladá Boleslav
32 Řezáč Jiří 59 BEZPP technik Mladá Boleslav
33 Chmel Robert 39 BEZPP řidič Čechtice
34 Novák Josef 49 BEZPP živnostník Kolín

Dělnická strana sociální spravedlnosti

1 Černý Svatopluk 56 DSSS živnostník Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
2 Soukup Milan Mgr. 48 DSSS technický pracovník Neratovice
3 Šmucr Rudolf 63 DSSS důchodce, býv. poslanec PSP ČR Kladno
4 Poláčková Alena 52 DSSS numeroložka Týnec nad Sázavou
5 Kunc Robert MUDr. 44 DSSS lékař Vestec
6 Jánský Aleš 44 DSSS razič Čelákovice
7 Dupák Jaroslav 58 DSSS karosář Příbram
8 Korndörfer Jiří 47 DSSS dělník Doksy
9 Geyerová Renáta 36 DSSS výpočetní technička Zlonice
10 Kapek Josef 57 DSSS technolog Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
11 Dostál Robert 45 DSSS živnostník Neratovice
12 Vostrá Helena 21 DSSS dělnice Kralupy nad Vltavou
13 Franěk Tomáš 27 DSSS živnostník Týnec nad Sázavou
14 Hořejš Luboš 53 DSSS topenář Kladno
15 Malý Martin 38 DSSS živnostník Tuhaň
16 Landa Jan Bc. 27 BEZPP elektrotechnik Týnec nad Sázavou
17 Kern Vladimír 55 DSSS invalidní důchodce Nymburk
18 Štanglová Monika 38 BEZPP poštovní doručovatelka Libiš
19 Dvořák Robert 37 DSSS řidič Zruč nad Sázavou
20 Poláček Jan 31 DSSS živnostník Zbýšov
21 Dostál Roman 21 DSSS student Neratovice
22 Kop Jaroslav 39 DSSS vedoucí pracovník Čelákovice
23 Pejsarová Simona 22 DSSS prodavačka Zlonice
24 Kubík Jiří 43 DSSS podnikatel Libčice nad Vltavou
25 Mlejnek Radim 42 DSSS programátor Neratovice
26 Kotlář Tomáš 39 DSSS zámečník - svářeč Kolín
27 Niesner Martin 38 BEZPP seřizovač strojů Týnec nad Sázavou
28 Kočička Miloslav 46 DSSS řidič Nymburk
29 Hloušek Jaroslav 59 DSSS důchodce Brandýs nad Labem-Stará Boleslav
30 Krček Petr 35 DSSS čalouník Zlonice
31 Kastely Petr 60 BEZPP výhybkář Týnec nad Sázavou
32 Svatý Ivan 47 BEZPP podnikatel Unhošť
33 Heřmanová Božena 37 BEZPP dělnice Čerčany
34 Stárka Petr 37 BEZPP dělník Týnec nad Sázavou

ANO 2011

1 Jermanová Jaroslava Ing. 43 ANO 2011 manažerka Benešov
2 Zelienková Kristýna Ing. 39 ANO 2011 OSVČ Beroun
3 Berkovec Stanislav Mgr. 57 BEZPP novinář Slaný
4 Čihák Pavel Ing. 53 BEZPP finanční ředitel Kolín
5 Dobešová Ivana PaedDr. 53 BEZPP ředitelka střední školy Votice
6 Petrtýl František Ing. 54 ANO 2011 viceprezident FK Ml. Boleslav Mladá Boleslav
7 Švábová Libuše Ing. 58 ANO 2011 podnikatelka Kladno
8 Pour Milan Ing. 48 ANO 2011 analytik Milovice
9 Davídková Regina Ing. 63 ANO 2011 ekonomka Dolní Chvatliny
10 Landa Jiří MUDr. 57 BEZPP lékař Praha
11 Chmelová Dana 52 ANO 2011 podnikatelka Praha
12 Rubeš Martin 46 ANO 2011 vedoucí organ. a inf. techn. Doubravčice
13 Babiš Miloš 53 ANO 2011 podnikatel Mnichovice
14 Petr Martin Ing. MBA 37 ANO 2011 manažer řízení jakosti Hluboká nad Vltavou
15 Heidler Ivan MUDr. CSc. 60 ANO 2011 lékař Kanina
16 Martínek František 55 ANO 2011 podnikatel Kolín
17 Zemanová Poledníčková Canka Ing. 59 ANO 2011 podnikatelka Květnice
18 Stibal Bohumil Bc. 50 ANO 2011 ředitel Všeradice
19 Moulis Radek Ing. 40 ANO 2011 tajemník MÚ Velvary Koleč
20 Kresslová Věra 56 ANO 2011 ředitelka mateřské školky Příbram
21 Helich Zdeněk 63 ANO 2011 podnikatel Oseček
22 Mališ Přemysl Ing. 33 ANO 2011 stavbyvedoucí Černošice
23 Haspeklo Jiří Ing. 55 ANO 2011 manažer Benátky nad Jizerou
24 Vácha Martin MUDr. 49 ANO 2011 lékař Svatý Jan
25 Bonaventura Josef Ing. 60 ANO 2011 ředitel Lysá nad Labem
26 Haushalter Martin 28 ANO 2011 podnikatel Mukařov
27 Starý Jakub Ing. 28 ANO 2011 specialista kontrolor Mladá Boleslav
28 Konáš Jiří MUDr. 60 ANO 2011 lékař Komárov
29 Králik Jozef Ing. 50 BEZPP ředitel Kutná Hora
30 Flek Jiří 57 ANO 2011 OSVČ Kostelec nad Černými Lesy
31 Dlouhý Viktor 36 ANO 2011 pojišťovací zprostředkovatel Votice
32 Klán Jiří 47 ANO 2011 podnikatel Zdice
33 Sýkora Jaroslav Ing. 63 ANO 2011 důchodce Český Brod

Komunistická strana Čech a Moravy

1 Grospič Stanislav JUDr. 49 KSČM právník Mladá Boleslav
2 Vostrá Miloslava Ing. 48 KSČM ekonomka Braškov
3 Klán Jan Bc. 30 KSČM sociolog Záboří nad Labem
4 Vondrášek Josef Ing. 63 BEZPP starosta obce Rožmitál pod Třemšínem
5 Cinka Ivan Mgr. 56 KSČM zástupce šéfredakt. Haló novin Benešov
6 Milata Zdeněk Mgr. 33 KSČM vychovatel vězeňské služby Milovice
7 Hejduk Stanislav 57 KSČM technolog Kralupy nad Vltavou
8 Posolda Pavel Ing. 54 KSČM podnikatel Říčany
9 Kudrna Luboš MVDr. 52 KSČM veterinární lékař Hostivice
10 Kubelková Šárka Bc. Ing. 39 BEZPP vychovatelka Svojšice
11 Demko Dušan 57 KSČM horník Roztoky
12 Hubený Pavel 59 KSČM člen Rady Středočeského kraje Hudlice
13 Hála Josef RSDr. 60 KSČM starosta obce Jince Jince
14 Štefek Zdeněk Ing. 38 KSČM člen Rady Středočeského kraje Buštěhrad
15 Jíchová Lenka 27 KSČM ošetřovatelka Zdice
16 Čechová Humpolcová Tereza Mgr. 26 KSČM učitelka Tišice
17 Franta Bohumil 48 KSČM vedoucí stavebnin Olbramovice
18 Kazík Ondřej Mgr. 28 KSČM student Mladá Boleslav
19 Svoboda Jaroslav Bc. 34 KSČM zdravotní bratr Kladno
20 Šedivá Krulišová Jana 41 KSČM sportovní masérka Kutná Hora
21 Hofmann Ondřej 28 KSČM tajemník OV KSČM Rakovník Rakovník
22 Kopecká Dana 28 BEZPP učitelka Rožďalovice
23 Pavlíková Kateřina 39 KSČM dělnice Nové Dvory
24 Fidler Rudolf 39 KSČM městský strážník Mělník
25 Havlíček Milan RSDr. 65 KSČM vydavatel a nakladatel Divišov
26 Hlinka Václav Ing. 55 BEZPP učitel Sádek
27 Krajdl Martin 33 KSČM provozní technik Roztoky
28 Kváč David Ing. 32 KSČM analytik Lysá nad Labem
29 Kvíz Petr 31 KSČM finančník Žleby
30 Nekovářová Zuzana 50 BEZPP předsedkyně Finančního výboru Všejany
31 Peltan Rudolf JUDr. 70 KSČM předseda OV KSČM Beroun Zdice
32 Růžková Michaela Ing. Ph.D. 37 KSČM laborantka Roztoky
33 Švarc František 61 KSČM předseda OV KSČM Kolín Radim
34 Fakenberg Richard 30 KSČM programátor Chrášťany

LEV 21 - Národní socialisté

1 Holinková Popková Michaela Ing. 35 LEV 21 šéfredaktorka Hovorčovice
2 Němec Miroslav Doc. JUDr. Ph.D. 63BEZPP vysokoškolský učitel Kolín
3 Kosina Ondřej PhDr. Ph.D. 32 LEV 21 historik, politolog, SŠ učitel Kolín
4 Bezecný Miroslav Josef 64 LEV 21 odborník na dopravu,publicista Mníšek pod Brdy
5 Lichterová Miloslava Ing. 50 LEV 21 ekonomka Hovorčovice
6 Zachař Zdeněk 40 LEV 21 obchodní manažer Herink
7 Kozlowská Eva Ing. 46 LEV 21 obchodní manažerka Sulice
8 Kraus Petr Ing. CSc. 76 LEV 21 důchodce Praha
9 Kunstová Lucie DiS. 29 LEV 21 fyzioterapeutka Bezno
10 Mareš Filip 37 LEV 21 drážní četař Písková Lhota
11 Laušmanová Jana 58 LEV 21 obchodní manažerka Poděbrady
12 Rössner David 29 LEV 21 automechanik Příbram
13 Holinka Ondřej 38 LEV 21 realitní makléř Hovorčovice
14 Tomek Michal 25 LEV 21 OSVČ Praha
15 Tovarová Olga 39 LEV 21 zahradnice Hovorčovice
16 Cajkář Petr Ing. 46 LEV 21 obchodní konzultant Neratovice
17 Kudlík Robert 34 LEV 21 živnostník ve stavebnictví Rudná
18 Hink Tomáš 32 LEV 21 technik Rožďalovice
19 Vítková Eva 48 LEV 21 administrativní pracovnice Kosmonosy
20 Parastiuk Jan 31 LEV 21 řidič Mladá Boleslav
21 Bouma Lukáš 31 LEV 21 dělník ve Škoda auto a.s. Jivina
22 Pfeiferová Katarína 55 LEV 21 zdravotní sestra Loděnice
23 Černohorský Zdeněk 21 LEV 21 student VŠ Drahlín
24 Lhotáková Milada 48 LEV 21 pokladní Týnec nad Sázavou
25 Čermák Zdeněk 74 LEV 21 důchodce Čisovice
26 Walter Lukáš 34 BEZPP umělecký truhlář Hlavenec
27 Pokorný Luboš 56 BEZPP ředitel reklamní agentury Praha
28 Novotná Andrea 21 BEZPP studentka Lysá nad Labem
29 Havránek Zdeněk 69 BEZPP OSVČ Káraný
30 Vaverka Tomáš 35 LEV 21 fotbalový trenér Ústí nad Labem
31 Zimmer Jakub 22 LEV 21 číšník Praha
32 Marešová Lada 51 LEV 21 podnikatelka Písková Lhota
33 Pařízek Libor 34 LEV 21 mechanik Roztoky
34 Pochopová Martina 43 BEZPP OSVČ Praha

Strana zelených

1 Láska Václav Mgr. 39 BEZPP advokát Rakovník
2 Horáková Jana Mgr. 35 BEZPP sociální pracovník, pedagog Mladá Boleslav
3 Novák Tomáš Ing. 26 SZ provozovatel internet. obchodu Kolín
4 Zůnová Jana Mgr. 34 SZ učitelka Slaný
5 Čejka Jiří Ing. 59 SZ produkt.manažer, místostarosta Semčice
6 Tůma Lukáš 26 SZ ředitel ekocentra Rožmitál pod Třemšínem
7 Robeš Martin Bc. 40 SZ specialista ve veřejné správě Lysá nad Labem
8 Jančaříková Irena RNDr. 51 BEZPP geoložka Beroun
9 Hynek David 38 SZ zámečník Svatý Mikuláš
10 Češpivová Eva 41 SZ tlumočnice a lektorka jazyků Kladno
11 Vedral Vladimír Ing. 45 SZ projektový manažer Milovice
12 Hradiský David Mgr. 40 SZ marketing ve zdravotnictví Mladá Boleslav
13 Mach Martin Mgr. 45 SZ starosta města, ekonom Mšeno
14 Jirásková Klára JUDr. 46 SZ lektorka cizích jazyků Poděbrady
15 Sailer Milan Ing. 50 SZ ekonom Beroun
16 Staněk Jaroslav JUDr. Ing. CSc. 60 SZ vysokoškolský učitel Praha
17 Blažková Zuzana Mgr. 28 SZ studentka doktorského programu Slaný
18 Sýkora Peter Ing. 49 SZ ekologický zemědělec Hořovice
19 Tomáš Petr 43 SZ zdravotnický záchranář Říčany
20 Krumpholcová Jana Ing. MSc. 33 SZ manažerka lesní školky Mladá Boleslav
21 Holeček Tomáš 62 SZ ředitel společnosti Dobříš
22 Karásek Michal 36 SZ produktový manažer Církvice
23 Kofroňová Iva Mgr. Ing. 48 SZ vedoucí daňové kanceláře Maršovice
24 Dytrych Jan Ing. 59 SZ projektový manažer Dobrovice
25 Jirka Jan 32 SZ finanční manažer o.s. Poděbrady
26 Spěváčková Anna Mgr. 69 SZ učitelka Neratovice
27 Filip Jiří 27 SZ muzejník Mladá Boleslav
28 Fajfr Marek Mgr. Ph.D. 32 SZ učitel Benátky nad Jizerou
29 Vlčková Jitka Mgr. Ph.D. 36 SZ umělecká historička Roztoky
30 Jobánek Zdeněk Ing. 35 SZ IT projektový manažer Milovic
31 Černovský Zdeněk Ing. Ph.D. 42 SZ projektový manažer Říčany
32 Hrušová Ivana JUDr. 37 SZ právník Roztoky
33 Kadeřávek Václav Ing. 48 SZ konzultant a manažer zakázek Kladno
34 Brabec Petr DiS. 36 SZ konzultant Benešov

Koruna Česká (monarchistická strana Čech, Moravy a Slezska)

1 Konečný Jaroslav 44 KČ živnostník Čelákovice
2 Novotný Svatopluk 37 KČ podnikatel ve stavebnictví Poříčany
3 Drvota Jaromír 63 KČ úředník samosprávy Kladno
4 Loučka Jiří 41 BEZPP obchodník Lysá nad Labem
5 Krátká Eva JUDr. 61 BEZPP právník Praha
6 Vaněk Miroslav 41 KČ živnostník Libošovice
7 Kolbek Jaroslav 57 KČ veřejná správa Pletený Újezd
8 Zapadlová Petra MUDr. 52 BEZPP stomatolog Kosmonosy
9 Nohel Petr Mgr. 35 KČ univerzitní pracovník Roztoky
10 Bašus Michal Mgr. 45 KČ živnostník Poříčany
11 Dvorský Luděk 43 KČ státní zaměstnanec Zlosyň
12 Drnovec Vít 44 KČ číšník Kladno
13 Mácha Slavomír Mgr. 44 KČ středoškolský učitel Dobříš
14 Pavlík Lukáš 27 BEZPP státní zaměstnanec Benešov
15 Kabíček Jan 25 BEZPP projektant Sedlec-Prčice
16 Procházka Pavel 54 BEZPP invalidní důchodce Nymburk
17 Lipecký Jindřich Mgr. 67 BEZPP penzista Rakovník
18 Rathuská Světlana 60 KČ úřednice Praha
19 Šubrt Jiří 68 KČ elektrikář Benátky nad Jizerou
20 Nováková Klokočníková Milada 36 BEZPP živnostník Poříčany
21 Šímová Monika 34 BEZPP bez zaměstnání Uhlířská Lhota
22 Žatečka Petr 38 BEZPP živnostník Český Brod
23 Smolík Petr 36 BEZPP projektant pozemních staveb Chrást
24 Rakouš Stanislav 67 BEZPP soukromý zemědělec Velká Dobrá
25 Forman Patrik 46 BEZPP řidič Kostelní Lhota
26 Forman Jakub 23 BEZPP vedoucí prodejny Kostelní Lhota
27 Staněk Libor 39 BEZPP instalatér Kostelní Lhota
28 Pelant Martin 33 BEZPP montážní dělník Kovanice
29 Lír Miroslav 37 KČ knihkupec Mělník

Zdroj: volby.cz

Autor: Redakce

10.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto.

Autobusovému dopravci chybí přes deset řidičů

Hokej, Tipsport extraliga, BK Mladá Boleslav - Mountfield Hradec Králové.
19

S rezervními trenéry uhráli doma jeden bod

Alkohol nepatří ani k ještěrce

Mladá Boleslav – Kdyby nerozsypal palety, možná by to mohlo být ještě horší. Muži za volantem ještěrky hrozí až rok vězení.

AKTUALIZOVÁNO

Augusta v Boleslavi končí, proti Hradci povedou tým asistenti

Mladá Boleslav – Čtvrtá porážka z posledních pěti zápasů, navíc na půdě posledního, a propad extraligovou tabulkou na tři body od jejího dna. Důvody, proč se vedení Bruslařského klubu rozhodlo jednat a v pátek ráno odvolalo z funkce trenéra Patrika Augustu.

Byt jako investice? Splátky vás vyjdou dráž

Sníte o vlastní nemovitosti, která bude vydělávat za vás? Fajnová myšlenka, ale neoplýváte-li tučným kontem, vše si pořádně spočítejte. Cesta k úvěru bude totiž náročnější. Tedy pokud přiznáte váš skutečný záměr. Zda se takový úvěr vyplatí, přibližuje Lucie Drásalová, hypoteční analytička Partners.

Noc divadel nabídne spoustu zážitků už za bílého dne

Střední Čechy /VIDEO, FOTOGALERIE/ – Hlavním městem sobotní akce Noc divadel se nepochybně stane Praha, kde nejenom představení, ale také prohlídky, setkání s herci či divadelní dílny, autorská čtení, muziku nebo performance nabídne půl stovky souborů a institucí. Na pozoruhodné kulturní zážitky se však o třetí listopadové sobotě lze těšit i v okolí metropole.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT