Kde nakoupit poslední pracovní den řešily v pátek dopoledne stovky lidí na sídlišti Severní Město. V Kauflandu totiž nešel proud a zákazníci se rozjeli do okolních obchodů, které totálně je zahltili!

„Z technických důvodů máme zavřeno, nejde zde proud,“ řekli Deníku zaměstnanci, kteří u hlavních vchodových dveří častokrát nepotěšili příchozí zákazníky.

„Důvodem byla závada na elektroinstalaci. Filiálka v Mladé Boleslavi byla zavřená od 11 do 13.30 hodin,“ uvedl David Uher, vedoucí úseku Mediální marketing Kaufland.

Všude plno

Lidé na nic nečekali a ihned se rozjeli do okolních obchodů na sídlišti. Tam během chvíle nebylo prakticky k hnutí, a to jak před obchody, tak uvnitř.
„Zaparkovat není kde, beznadějně plno. Musím tady počkat na ženu, až sama nakoupí, kdyby náhodou chtěl někdo odjet, tak abych ho tady neblokoval,“ řekl na parkovišti u Intersparu na Radouči v Mladé Boleslavi jeden z řidičů.

Totálně narvaný pak byl i vnitřek prodejny. Po plastových košících do ruky se lidé sháněli marně. Uličky byly jen obtížně průjezdné. U pokladny se pak stály poměrně dlouhé fronty.

„Už jsem měla skoro nakoupeno, když vypadl proud. Musela jsem tam nechat vozík a ihned odejít. Teď to nakupuji znovu,“ stěžovala si u pokladny jedna žena druhé.