Duo, Peklo a Nebe. Poslední název pod sebou skrývá Kemp Křineč. Poslední z trojice kempů okolo Komárovského rybníka u obce Branžež.

Po projití branou se nám otevře široký prostor jako stvořený pro stany a obytné přívěsy. Jdeme po betonové cestě a procházíme okolo velké zelené budovy. Je to místní restaurace, která návštěvníkům nabízí řadu chutných pokrmů. Naproti restauraci jsou stoly a židle pod menšími dřevěnými přístřešky, takže se nikdo nemusí bát deště.

Cestou dál se pak nachází velká budova se sociálním zařízením. Přicházíme k menší prodejně potravin, u které jsou opět stoly a židle. Všechny budovy včetně restaurace, umýváren a prodejny nalezneme po levé straně. Po pravé straně se rozprostírá velká plocha, která je v některých místech oddělena rákosím.

Po cestě dojdeme až na konec kempu, kde se nachází pláž a místo pro plavce. Na břehu Komárovského rybníka si zrovna mladá rodina užívá sluníčka.
Návštěvníci Kempu Křineč si mohou dosyta užít turistiku v Českém ráji jak na kole, tak i pěšky. Mohou také využít nedalekého Letního kina Komárov s bohatou nabídkou filmů.

Kde, co, za kolik

Název
Tábořiště Křineč (Nebe)
294 02 Branžež
Kontakt: 728 189 334

Sociální zařízení:
teplá voda, oddělené sprchy
Sportovní zařízení: hřiště, další sportovní zařízení v Kněžmostě
Koupání: u kempu Komárovský rybník

Ceník:

stanování – dospělí 25 Kč/den
stanování – děti (do 6 let pobyt zdarma) 17 Kč/ den
stan 25 Kč/ den
přístřeší 80 Kč/ den
obytný přívěs 55 Kč/ den
osobní automobil 30 Kč/ den
přívěs za auto 25 Kč/ den
motocykl 25 Kč/ den
maringotka 80 Kč/ den
autobus 200 Kč/ den
obytný automobil 85 Kč/ den
pronájem přípojky el. energie 95 Kč/ den
pes 50 Kč/ den
rekreační poplatek (18 – 70 let) 15 Kč/ den

prodejní stánek na jeden den 400 Kč

Tip na výlet

Okolí je vhodné pro turistiku a cykloturistiku - nedaleko prochází Zlatá stezka Českého ráje. Možnosti koupání a houbaření. V obci je letní kino, Drábské světničky, Český ráj

Služby pro návštěvníky:
Restaurace, stánek s potravinami