Na den přesně se rok od první akce pod názvem ACTIVE DAY MEETING tuningová auta a všichni příznivci motorů vrací do Motorlandu Bělá.
Ve dnech 29.-31.7.2011 se unikátní areál zaplní stovkami aut s neopakovatelnými úpravami.

Do názvu akce se tentokrát vloudil název společnosti Chiptuner, která všem účastníkům nabízí chiptuning přímo na akci za jedinečné a nesrovnatelné ceny. Navrch pak pro návštěvníky společnost připravila i soutěž o tři chiptuningy zcela zdarma.

Stejně jako v loňském roce se i letos představí ty nejlepší upravené vozy z ČR v soutěži Show&Shine. Pro letošek přibudou i soutěže o nejlepší audio a nejlepší noční tuning. Koho tuning omrzí, může se svézt na buggynách, motokárách nebo čtyřkolkách, vyzkoušet zorbing, nebo se odreagovat na antistresátoru. Možností je samozřejmě daleko více – páteční diskotékou s DJ Baronem počínaje a Centrem krásy pro ženy konče nebo Dětským koutkem a jen na každém, co si z nich vybere.

Zážitků bude více než dost a pořadatelé neponechávají nic náhodě. Tak přijďte i Vy okusit akci, kterou její lonští účastníci hodnotí jako jednu z vůbec nejlepších! Více o akci na www.activeday.cz.