Poslední opravovaný a neprůjezdný úsek mezi Palackého ulicí a třídou V. Klementa je tak průjezdný, ale pouze pro osobní automobily. Autobusy regionálních linek se sem vrátí od středy 
27. listopadu, autobusy městské hromadné dopravy pak začnou jezdit Jaselskou až od pondělí 2. prosince. Vlastní rekonstrukci předcházely opravy inženýrských sítí v režii jejich správců. Rekonstrukci vozovky zajistilo Ředitelství silnic a dálnic, město financovalo výstavbu chodníků.

Podíl města na této komplikované investici je zhruba ve výši šesti milionů korun, ale definitivní vyúčtování bude teprve následovat. Vedení města opakovaně jednalo se zástupci Ředitelství silnic a dálnic, aby silnici opravili, a teprve poté ji převedli do majetku města. „To se v letošním roce povedlo, a já jsem rád, že se podařilo opravu zrealizovat. Osobně bych přivítal, kdyby v Jaselské místo kostek byl raději asfalt, ale museli jsme respektovat požadavek památkářů, aby tu zůstaly zachovány dlažební  kostky," řekl primátor Mladé Boleslavi Raduan Nwelati.

Nyní tedy bude následovat předání městu. Radnice až poté začne připravovat omezení nákladní dopravy nad 7,5 tuny, samozřejmě s výjimkou pro dopravní obsluhu. Omezení bude ale určitě zavedeno až ve chvíli, kdy silnice bude v majetku města. Rekonstrukce Jaselské ulice měla několik etap, uzavírka prvního úseku začala koncem dubna.