Policisté z Mladé Boleslavi od čtvrtka pátrají po devětačtyřicetiletém muži. Zdeněk Chuchválek odešel ve středu 9. června kolem desáté dopoledne z místa bydliště v Mladé Boleslavi a údajně měl jít na houby. Domů se ale nevrátil. Mobilní telefon u sebe nemá. Bezvýsledná byla podle sdělení policejního mluvčího Ladislava Mareše i prověrka ve zdravotnických zařízeních.

Pohřešovaný devětačtyřicetiletý Zdeněk Chuchválek má asi 170 až 175 cm vysokou, silnější postavu, světle hnědé kratší vlasy a modrozelené oči. Při odchodu z domova na sobě měl pravděpodobně hnědou mikinu na zip, hnědé kraťasy a bílé sportovní boty. Měl by mít černošedé trackingové kolo a zelenou látkovou tašku s uchy. "Pohřešovaný se hůře vyjadřuje a trpí výpadky paměti. V minulosti nebyl pohřešován a na houby chodil většinou do okolí Bělé pod Bezdězem," uvedl Mareš.

Jakékoli informace k pohřešovanému Zdeňku Chuchválkovi můžete podat přímo na Obvodní oddělení Policie ČR v Mladé Boleslavi, ulici Jana Palacha nebo na kterémkoli útvaru Policie České republiky, nebo na lince 158.