I u probíhajícího mistrovství světa se atrium Na Karmeli změnilo na vyhledávané centrum hokejové zábavy. 120 diváků v sobotu a více jak 50 v neděli přišlo povzbudit české hokejisty při jejich kvalifikačních bojích v Minsku. Jak by ne…vždyť kdo má doma televizi s úhlopříčkou 5 metrů?

Společně s moderátory České televize Ondrou Zamazalem a Davidem Kozohorským komentovali výkony hokejistů na MS Ladislav Vízek a Antonín Panenka, kteří se podělili také o své zážitky ze světa sportu, nechali fanouškům potěžkat zlatou olympijskou medaili a rozdali nekonečně podpisů.

Návštěvníci centra se baví nejen proměnlivými výkony českých hokejistů, ale sami soutěží v dramatických soubojích ve střelbě na branku, hrají turnaj o ceny ve stolním hokeji nebo mají možnost vyhrát zajímavé ceny v tipovacích soutěžích na výsledek utkání.

Čtvrtfinále klepe na dveře a kdo ještě neviděl Jardu Jágra v životní velikosti a nemá s ním fotku v mobilu? Tomu nesmí uniknout Na Karmeli závěrečný boj v základní skupině s Francií, po kterém se, jak všichni pevně doufáme, budeme těšit na soupeře pro čtvrteční čtvrtfinále.

Utkání se hraje v úterý  od 19:45 a jeho hostem je držitel Stanley Cupu Jiří Hrdina, který v NHL provázel Jaromíra Jágra v jeho začátcích. Fanoušci českého hokeje se opět dozví zajímavé informace ze zákulisí.

Los čtvrtečního čtvrtfinále ještě není známý, ale už dnes víme, že na utkání českého týmu přijede jeden z nejlepších hokejistů české historie Vladimír Martinec, jeden ze zlatých trenérů z olympijského Nagana.