Nadějný mladík, který měl být jedním z lídrů boleslavské juniorky, měl při cestě na první trénink na ledě letos v červenci vážnou autonehodu. Zraněn byl i jeho tatínek a bratr, Dominik ale dopadl nejhůř. Nejhůř ze všech dopadl právě Dominik, který skončil s poraněnou páteří.

„Momentálně jsem na vozíku," netají svůj zdravotní stav statečný mladík. „Nějaký čas to bylo špatné i s rukama, ale ty už se mi povedlo jakž takž rozhýbat," přidává pozitivní informaci. V tuto chvíli už se zlepšuje i stav jeho pravé nohy a on intenzivně rehabilituje v rehabilitačním ústavu v Kladrubech.

Oba kluby, za něž nastupoval, tedy Nymburk i Mladá Boleslav, pořádají nejrůznější benefiční akce a sbírky, které mají Dominikovi a jeho rodině usnadnit nelehké období rehabilitace.

Připomeňme, že na benefičním utkání, které se konalo na nymburském stadionu začátkem října, se povedlo vybrat přes půl milionu korun.
Další akcí, která by měla Dominiku Skořepovi pomoci, je pondělní benefiční divadelní představení v Městském divadle Mladá Boleslav.

Za akcí stojí Bruslařský klub Mladá Boleslav a společnost Aufeer Design Jana Plachého, majitele klubu.

Organizaci převzala Alena Šebková, která má zkušenosti s pořádáním charitativních divadelních akcí pro občanského sdružení Sponte Sua. „Velice rychle jsme zajistili pronájem Velké scény Městského divadla v Mladé Boleslavi, domluvili herečku Evu Holubovou, a Benefice pro Dominika se uskuteční v pondělí 2. listopadu od 18. hodin," prozradila Boleslavskému deníku Alena Šebková.

Eva Holubová přiveze do Boleslavi představení Patrika Hartla Hvězda, které je celé postavené na jejím excelentním výkonu. Kromě toho, že pro Dominika tady bude připraven šek se zatím tajnou finanční částkou, budou moci lidé přispět i přímo na místě.