Charitativní akce, za kterou stojí opět Petr Pik a jeho tým obecně prospěšné společnosti Medvídek Dáda, o.p.s., pořádal v sobotu 14. února nově otevřeném obchodním centru Nisa Liberec den plný překvapení pro všechny děti, jak zdravé, tak i pro děti s nejrůznějším handicapem.

Cílem této humanitární akce byl prodej charitativního kalendáře Petr Pik 2009, který Petr nafotil s Hankou Mašlíkovou na podporu handicapovaných dětí, pro které Petr Pik pořádá už třetí rok akce nazvané Dáda Days a výtěžky z těchto akcí věnuje organizacím, sdružením a speciálním zařízením, které se starají o děti s nejrůznějším zdravotním postižením.

Na děti a všechny návštěvníky čekal opravdu bohatý program. Z hudebních hostů akci podpořili muzikálová zpěvačka Míša Nosková, Klára Kolomazníková z (ex-Holki), zpěvák z X-Faktoru David Gránský, Bongo show Ondra Chiminec, dále profesionální kadeřník Ricky, který zpestřil akci kadeřnickou show, tanečním vystoupením přispěl pár Tomáš Balogh a Lucka Adamcová z taneční školy Zita Mladá Boleslav, Cheerleaders ze ZŠ Dalovice, bojová umění Abada Capoiera Liberec a Universal Fighters team z Mladé Boleslavi-Debř, tae bo tým Mirka Hrnčíře. Vrcholem dne byly dvě módní přehlídky. První byla složena ze značkových modelů firem, které jsou zastoupeny v centru Nisa Liberec, a Tagger show. Mimo jiné dobrovolníci připravili pro děti mnoho her a soutěží se zajímavými cenami, které věnovali obchody z obchodního centra.

Během sobotního dne se v rámci prodeje charitativních kalendářů vybralo na příspěvcích 10 200 Kč, z toho 4 kalendáře byly věnovány návštěvníky přímo handicapovaným. Všichni účinkující, kteří se do tohoto projektu zapojili, se zřekli svých honorářů. Chtěli bychom všem srdečně poděkovat.

Petr Pik & spol.