A jak si jednotlivá družstva vedla a kdo je v popředí celkového průběžného pořadí?

Pohár Škoda 2014 – výsledky

Muži:

1 Sukorady - 22,22 s - 15 bodů
2 Obrubce - 23,03 s - 14 bodů
3 Doubravička - 23,12 s - 13 bodů
4 Škoda auto - 23,83 s - 12 bodů
5 Obruby B - 25,76 s - 11 bodů
6 Nová Ves u Bakova - 26,41 s - 10 bodů
7 Petkovy - 27,19 s - 9 bodů
8 Dobšín – Kamenice - 28,00 s - 8 bodů
9 Bechov - 28,07 s - 7 bodů
10 Hrdlořezy - 29,81 s - 6 bodů
11 Kosořice - 30,48 s - 5 bodů
12 Chotětov - 31,15 s - 4 body
13 Březno - 35,47 s - 3 body
14 Bakov nad Jizerou - 37,47 s - 2 body
15 Všejany - 41,83 s - 1 bod
16 Chudíř - 43,97 s - 0 bodů
17 Smilovice - 61,12 s - 0 bodů
18 Horní Stakory - 61,19 s - 0 bodů
19 Bradlec - NP s - 0 bodů
20 Obruby A - NP s - 0 bodů

Ženy:

1 Sukorady B - 25,54 s - 10 bodů
2 Škoda auto - 26,39 s - 9 bodů
3 Kosořice - 26,95 s - 8 bodů
4 Vinec - 28,48 s - 7 bodů
5 Plazy - 30,28 s - 6 bodů
6 Dlouhá Lhota - 30,51 s - 5 bodů
7 Katusice - 33,07 s - 4 body
8 Chudíř - 35,21 s - 3 body
9 Hlavenec - 37,77 s - 2 body
10 Chotětov - 39,21 s - 1 bod
11 Veselá - 45,55 s - 0 bodů
12 Sukorady A - NP s - 0 bodů

Děti mladší:

1 Petkovy - 31,93 s - 10 bodů
2 Hrdlořezy - 32,15 s - 9 bodů
3 Dlouhá Lhota - 33,12 s - 8 bodů
4 Doubravička - 33,23 s - 7 bodů
5 Dolní Stakory 2.team - 33,99 s - 6 bodů
6 Skalsko - 35,32 s - 5 bodů
7 Dolní Stakory 1.team - 36,19 s - 4 body
8 Chotětov - 36,67 s - 3 body
9 Chudíř - 38,16 s - 2 body
10 Bechov - 40,23 s - 1 bod
11 Kosořice A - 48,01 s - 0 bodů
12 Rynoltice - 53,83 s - 0 bodů
13 Bakov nad Jizerou - 73,22 s - 0 bodů

Děti starší:

1 Kosmonosy - 27,64 s - 10 bodů
2 Hrdlořezy - 30,76 s - 9 bodů
3 Chudíř - 35,26 s - 8 bodů
4 Rynoltice 1 - 39,77 s - 7 bodů
5 Doubravička - 40,09 s - 6 bodů
6 Chotětov - 45,07 s - 5 bodů

Přípravka:

1 Petkovy  - 46,23 s  - 10 bodů

Boleslavský pohár 2014 – průběžné výsledky

Muži:

1 Obrubce - 57 bodů
2 Sukorady - 46 bodů
3 Škoda Auto - 43 bodů
4 Dobšín – Kamenice - 42 bodů
5 Nová Ves u Bakova - 29 bodů
6 Kosořice - 28 bodů
7 Doubravička - 26 bodů
7 Chotětov - 26 bodů
9 Bakov nad Jizerou - 24 bodů
10 Obruby B - 23 bodů
10 Petkovy - 23 bodů
12 Obruby A - 20 bodů
13 Bechov - 18 bodů
14 Smilovice - 13 bodů
15 Hrdlořezy - 12 bodů
16 Březno - 11 bodů
17 Bradlec - 10 bodů
17 Chudíř - 10 bodů
19 Horní Stakory - 9 bodů
20 Katusice - 3 body
20 Nová Telib - 3 body
22 Všejany - 1 bod

Ženy:

1 Škoda Auto - 36 bodů
2 Sukorady B - 32 bodů
3 Plazy - 28 bodů
4 Veselá - 23 bodů
5 Kosořice - 22 bodů
6 Katusice - 15 bodů
6 Vinec - 15 bodů
8 Chudíř - 14 bodů
9 Sukorady A - 12 bodů
10 Chotětov - 11 bodů
11 Dlouhá Lhota - 10 bodů
12 Hlavenec - 2 body
13 Petkovy - 1 bod

Děti mladší:

1 Dlouhá Lhota - 29 bodů
2 Petkovy - 26 bodů
3 Doubravička - 25 bodů
4 Skalsko - 22 bodů
5 Hrdlořezy - 18 bodů
6 Chotětov - 16 bodů
7 Březno - 15 bodů
8 Plazy A - 10 bodů
9 Chudíř - 9 bodů
9 Kosmonosy - 9 bodů
11 Bakov nad Jizerou - 7 bodů
11 Semčice - 7 bodů
13 Dolní Stakory 2.team - 6 bodů
13 Kosořice A 6 bodů
15 Plazy B - 5 bodů
16 Bechov - 4 body
16 Dolní Stakory 1.team - 4 body
18 Bojetice - 2 body
19 Kosořice B - 0 bodů
19 Rynoltice - 0 bodů

Děti starší:

1 Kosmonosy - 34 bodů
2 Chudíř - 28 bodů
3 Petkovy - 27 bodů
4 Chotětov - 25 bodů
5 Březno - 20 bodů
6 Doubravička - 15 bodů
6 Hrdlořezy - 15 bodů
8 Rynoltice 1 13 bodů
9 Plazy - 11 bodů
10 Bojetice - 3 body

Přípravka:

1 Petkovy - 38 bodů
2 Chotětov - 27 bodů
3 Kosmonosy - 26 bodů