Je opravdu krásný!

A budete se na něm poznávat.

Fotbalový klub Mladá Boleslav ve středu o poločase zápasu mezi Mladou Boleslaví a Českými Budějovicemi představí zbrusu nový týmový autobus.

„Bude vyveden samozřejmě v barvách našeho klubu, s velkým logem a hlavně s fotografií mladoboleslavského stadionu,“ prozradila Boleslavskému deníku Sylvie Hottková, ředitelka obchodu FK Mladá Boleslav.

Největším tahákem je, že zmíněná fotografie byla pořízena během jednoho ze zápasů, když byly tribuny plné fandů. Lidé se tak budou moci na reprezentativním autobusu poznávat.

Poznají jen sami sebe, nebo kamarády

„Samozřejmě to rozlišení není zas tak dokonalé, takže tam poznají hlavně sami sebe, případně je identifikují jejich kamarádi a známí. Pro nikoho by tedy neměl být nějaký problém, že bude vidět na autobusu,“ upřesnila pro Deník Hottková.

Původně chtělo vedení klubu udělat pro fanoušky menší podívanou a strhnout ze zakrytého kolosu velkou černou plachtu. Bohužel stroj se zabalit nepodařilo, během instalace foukal silný vichr, který 30metrovou plachtu rozerval dřív, než se podařilo vůz zakrýt.

I tak ale bude pro fanoušky jistě zajímavé, jak klub autobus „vybarvil“. „Chceme tím udělat fanouškům radost, propagovat klub a zároveň soupeřům dokazovat naše odhodlání,“ vysvětluje prezident FK Mladá Boleslav Josef Dufek. Podobně mají vyzdobené autobusy většinou jen velké kluby, třeba Sparta, Baník nebo Plzeň.