Milovníci elektronické taneční hudby míří v sobotu 26. prosince do nově oteřeného Music Clubu H2, který vznikl v prostorách bývalé sokolovny a otevřel se teprve minulý týden. Nový majitel, nový personál, nové prostory, ale také osvědčení začínající DJs. Čtvrté vydání akce Falcon Get Hyper je tady!

Za mix se postupně postaví mladí místní dýdžejové Abruzzi, Silentiik, Shitman a hostující Kletis (UK), kteří zahrají žánry jako house, dnb, či techno. Každý z dýdžejů vyznává trochu jiný styl, a během večera tak bude slyšet pestrá směsice taneční muziky.

„Začátek tohoto EDM pekla je naplánováno na 21 hodin, ukončí ho až svítání nebo pondělí. Návštěvnost minulých akcí atakovala 300 lidí, podaří se tuto hranici tentokrát překonat?" ptá se Roman Dušek, který se akci stará o propagaci.

Organizátoři připravili hudební smršť a také jedno překvapení kolem půlnoci se otevře do té doby uzamčená místnost s alternativní scénou, která nabídne širokou škálu deep music (od dubstepu až po techno). I tady bude mít muziku na starost bělský rodák, DJ Sqare. O videomapping se postará DTM.