Ples začíná v 19.30. Moderovat ho bude Jakub Prachař, vystoupí skupina No Name, Eva Burešová a Band a Charlie Band, ale také revivalová skupina The Bugles, která hraje písně The Beatles, Cimbálová skupina Lália a DJ Pavel Cejnar.

Po maturitních plesech BSSOŠ a GMB a Gymnázia Dr. J. Pekaře jde o třetí letošní ples v Domě kultury. Sezona však ještě zdaleka nekončí. Pokračovat bude až do března. Tančit zde budou maturanti z Gymnázia Mladá Boleslav, Gymnázia Dr. J. Pekaře, SOŠ a SOU Mladá Boleslav, SPŠ Mladá Boleslav, ale i Gymnázia Brandýs n. Labem a Gymnázia Mnichovo Hradiště.

Na programu jsou však také plesy nematuritní. Kromě sobotního Kotelnického bálu, který pořádá Ško Energo, je na programu ples města, ples nemocnice a na závěr seziny Erotický ples.

Již 20. reprezentační ples města a rádií Kiss a Signál  se uskuteční v sobotu 3. února od 20 hodin.  Po celý večer bude hrát kapela Holiday express a vystoupí také Olga Lounová, Dalibor Janda a Petr Kotvald. Reprezentační ples Klaudiánovy nemocnice a složek IZS je na programu 16. února a ponese se ve stylu 80. let. Návštěvníky potěší Roman Ondráček, duo Gábina a Katka a v neposlední řadě kapela Black Tower, která bude hrát k tanci a poslechu. Erotický ples udělá za plesovou sezonou v Domě kultury pomyslnou tečku. Zahraje na něm kapela Koneckonců, chybět nebudou striptýzová vystoupení, travesti show v podání skupiny Techtle Mechtele i další překvapení.

20. 1. Kotelnický bál – pořádá Ško Energo
3. 2. 20. Reprezentační ples města a rádií Kiss a Signál
9. 2. Maturitní ples SOŠ a SOU
10. 2. Maturitní ples Gymnázia MB
16. 2. Ples Klaudiánovy nemocnice
23. 2. Maturitní ples Gymnázia Mnichovo Hradiště
1. 3. Maturitní ples Gymnázia Brandýs n. Labem
15. 3. Maturitní ples SPŠ MB
16. 3. Maturitní ples Gymnázia Dr. J. Pekaře 2
23. 3. Erotický ples