V souvislosti s Bohemia RC Rally a Bohemia Veteran bude v sobotu 6. července uzavřeno Staroměstské náměstí, a to v době od 8 do 18 hodin. Akce nijak neomezí autobusovou dopravu, pro niž je udělena výjimka k vjezdu.

Staroměstské náměstí bude uzavřeno i v neděli 7. července z důvodu konání dětského Rally dne. V čase od 12 do 18 hodin místem neprojedou ani autobusy.

Zákaz zastavení na Staroměstském náměstí bude platit od 10. července od 12 hodin až do 14. července 20 hodin.

K dalšímu omezení dojde 12. července, kdy od 11 do 13 hodin bude z důvodu seznamovacích jízd platit zákaz zastavení v ulicích Pivovarská, Železná, Klaudiánova, Dukelská, Šmilovského, Husova, na Pivovarském parkovišti a parkovišti u Domu kultury.

Od 13 do 16 hodin bude platit zákaz zastavení v ulicích Regnerova, Bezděčínská, Vinecká, Pod Borkem, Štyrsova, Pražská, Na Šafranici, Viničná, Ve Skalici, Na Kozině a Pivovarská. V okolí křižovatky ulic Pražská, Regnerova a Štyrsova bude omezena rychlost na 30 kilometrů v hodině.

Fotogalerie: Uzavírky během Bohemia Rally

Úplná uzavírka provozu proběhne 13. července od 9:45 do 19 hodin v ulicích Regnerova, Bezděčínská, Vinecká, Pod Borkem, Štyrsova, Pražská, Na Šafranici, Viničná, Ve Skalici, Na Kozině, Pivovarská, Parkoviště Pivovarská, 9.května, Starofarní a Vodkova směr Ptácká.

Další uzavírka je naplánována na neděli 14. července od 12 do 19 hodin v ulicích Masná, Pivovarská, Parkoviště Pivovarská, 9. května, Komenského náměstí, Železná, náměstí Míru, třídě TGM, Dukelská, Husova, třídě Václava Klementa, Jaselská, Českobratrském náměstí, Klaudiánova a Kateřiny Militké.

Uzavírky se dotknou i okolních obcí. Loukov, Březinu a Kruhy čeká omezení provozu 13. července mezi 6. a 11. hodinou.

Obce Vinec, Rokytovec, Strenice, Niměřice, Dolní Cetno, Podkováň, Kovanec a Skalsko budou omezeny 13. července od 10 do 20 hodin. Ve stejný den, ale od 11 hodin platí omezení pro Hrdlořezy, Bítouchov, Zvířetice, Dolánky.