Protože začátek června venkovním akcím příliš nepřál, byla zrušena celá řada dětských dnů. Pokud jste se svým dítkem žádný takový program navštívit nestačili, máte příležitost tuto sobotu.

Celý areál mladoboleslavského hradu obsadí 15. června v 15 hodin pohádkové bytosti, s jejichž pomocí se budou děti účastnit sportovních, dovednostních i vědomostních soutěží.

Pokud splní každou z nich, budou mít kromě sladké odměny možnost vybrat si osobně malou hračku z nabídky krámku.

Součástí akce bude také jedinečná možnost setkat se se známými sportovci.

Na pomoc dobré věci kývl celý tým Bruslařského klubu, který bude na autogramiádě rozdávat podpisy, a své taneční umění představí skupina Jumping Kangaroos.

Děvčata, která mají nejčastěji zájem o účesy a módu, jistě ocení módní přehlídku a služby kadeřnice nebo kosmetičky.

Celé dobrovolné vstupné i sponzorské dary budou věnovány dětskému oddělení Klaudiánovy nemocnice stejně jako výtěžek z prodeje tombolenek.

Ty bude možné zakoupit za 30 korun, za symbolický regulační poplatek, jaký se platívá u lékaře. Pokud se na vás usměje štěstí, můžete vyhrát hračky, značkové oblečení nebo poukazy na cvičení.

Patronkou akce, kterou pořádá Baby club Lachtánek a Mateřská školka Na Kopečku, je moderátorka Martina Strnisková a finalistka Miss ČR Barbora Navrátilová.

Všichni zúčastnění se do sympatické akce zapojili bez nároku na honorář.