Mladá Boleslav/ Nejprve přijeli za doprovodu Filipa Šubra, zpěváka boleslavské skupiny Seven, do rádia Kiss Delta, kde si od osmi do devíti hodin povídali s moderátorkou Lucko. Z rádia vyrazili okružní jízdou do našeho deníku. "Chtěl jsem jim ukázat krásy města, nebo třeba nějaký klubík, ale oni před on-line rozhovorem zatoužili navštívit místní "Zverimex", tedy chovatelské potřeby. Když jsme došli dovnitř, byli jako ve svém ráji. Musel jsem je ale rychle vylákat ven, protože čtenáři Boleslavského deníku už čekali před redakcí na podpisy," uvedl Filip Šubr.

Už nyní oba členové hvězdné kapely Desmod odpovídají na vaše dotazy.

Desmod vystoupí dnes večer od 20 hodin v rámci festivalu Slovfest 2008 v mladoboleslavském Domě kultury. Vystoupí také kapely Horkýže Slíže, Lojzo a další hvězdná veličina slovenské hudební scény - zpěvačka Zuzana Smatanová.

Desmod je držitelem prestižního slovenského hudebního ocenění Slávik. Dvakrát za sebou v kategroii skupin zvítězili a po mnoha letech nadvlády sesadili legendárná skupinu Elán. Držitelkou Slávika je také Smatanová.

Zbylé volné vstupenky bude možné koupit ještě před koncertem na recepci Domu kultury.