Na jakou školu mám jít? Tuhle otázku si nyní pokládají žáci posledních ročníků základních škol a jejich rodiče přemýšlejí s nimi.

Pokud nevíte nebo váháte, je dobré otevřít oči, pořádně se rozhlédnout. Úplně nejlíp navštívit některé školy a informovat se na studium konkrétně.
Jednou ze škol, která může být zárukou kvalitního vzdělání je Integrovaná střední škola na Karmeli v Mladé Boleslavi.

Právě tato škola pořádá dnes, Den otevřených dveří a vy se tak můžete informovat, ptát se a projít si školu podle libosti a poté se rozhodnout zda právě tato škola je pro vás ta pravá.

Škola nabízí jak učební obory, tak maturitní, ale na škole můžete využít i studia nástavbové. Den otevřených dveří se uskuteční od 8 do 18 hodin. Bude možné si prohlédnout i výrobky žáků.

Vedení školy bude v 10, v 11, ve 14, v 15 a v 16 hodin poskytovat ucelené informace, kritéria pro přijetí a bude v tuto dobu připraveno odpovědět na vaše dotazy.

Historie školy

Integrovaná střední škola v Mladé Boleslavi má bohatou historii. V současné podobě sice funguje Integrovaná škola pouze několik let, ale budova, ve které se škola nachází má hluboké historické kořeny. Dnešní budova ISŠ byla vybudována v roce 1902 Monsig. Dr. Františkem Kordačem. Náklady na její vybudování přesáhly jeden milión korun, což byla v tehdejší době velice vysoká suma.

Jako první ředitel je uváděn císařský a královský profesor vyšší reálky Václav Davídek. Aktuálně má škola nového ředitele. Stal se jím Mgr. Štefan Klíma.