Už dnes večer ale soutěžící, kteří se neprobojovali k vítězství, dostanou ještě jednu šanci. Všem tanečním párům bude přiděleno číslo a tvar SMS zprávy. Televizní diváci pak během dnešního večera vyberou pár, který formou druhé šance získá pro splnění snu půl milionu korun.

„Pomohlo by nám to ušetřit Danečka od neustálého ježdění za doktory po celé zemi. Velmi ho to zatěžuje,“ řekla včera Deníku Danova maminka Mariana Šelemberková z Mladé Boleslavi. Podle ní by rodina peníze využila na zaplacení profesionální asistentky, která by chodila k ním domů a pomohla Danečkovi s rehabilitací. Právě v tomto případě by tak peníze mohly pomoci dítěti žít v budoucnu normální život. Jinak musí rodina za rehabilitací a lékaři dojíždět, což Danečkovi, který již prodělal šest operací očí a trpí epileptickými záchvaty, ubližuje.

Televize Nova založila pro Danečka účet, kam mohou lidé poslat případný příspěvek. Každá koruna může pomoci. „Děkujeme všem, kteří přispějí. Už je tam 200 tisíc korun. Kdybychom ještě večer vyhráli, měli bychom dost na zaplacení asistentky na dva roky. Bohužel. na kratší dobu by k nám nikdo nešel,“ vysvětluje Mariana Šelemberková.

Podle ní nelze peníze použít na nic jiného, protože musí být striktně plněny všechny podmínky, které k tomu televize Nova dala. Číslo účtu pro Danečka je 4474, kód banky je 2400. Pomozte i vy!