Dámský čtvrtek se totiž odehrál ve znamení módní inspirace, kosmetického hýčkání a poradenství s plastickým chirurgem Issamem Alawou.

Večer odstartoval módní přehlídkou svěžích jarních a letních trendů a pokračoval přehlídkou spodního prádla. Právě modelové s vtipně připravenou show dámské publikum doslova uchvátili.

Na molo přišli nejprve ve starých modelech a tvářili se znechuceně. Pak však za velkého zděšení všech přítomných strhli „staré prádlo“ pod nímž se ukázaly žhavé novinky značkového prádla. Převáděná značka měla ve svém logu citron. Právě toto ovoce pak lehce odění pánové návštěvnicím dámského čtvrtka předali.

Následovalo kosmetické poradenství na téma líčení a péče o pleť a konzultace s plastickým chirurgem, o kterou byl nemalý zájem.

„Chtěli jsme připravit něco nového, co by si mohly užít dámy všech věkových kategorií. Přijít si odpočinout, pobavit se a zároveň se něco nového dozvědět a načerpat inspiraci. Podle ohlasu soudím, že se to podařilo a rádi bychom z dámských čtvrtků udělali v budoucnu tradici,“ uvedla pořadatelka Kateřina Čáslavová.