Co může návštěvník vašeho přírodního koupaliště očekávat?
Kromě koupaliště se skákacím prknem, dvěma klouzačkami a velkou travnatou plochou, také několik laviček ke slunění a odpočinku. Část travnaté plochy je stíněna vzrostlými stromy. Dále jsou k dispozici 3 antukové kurty s možností nočního osvětlení a krytou tribunou. Najdou zde také občerstvení a posezení na otevřené i zastřešené terase s udírnou.

Jak je koupaliště velké a jaká je voda v přírodním koupališti?
o rozměrech šedesát krát dvacet pět metrů s maximální hloubkou tři a půl metru je napouštěna pramenitou vodou ze studny, která koupalištěm protéká a tím pádem není pro udržení kvality vody nutno používat nadměrné množství bazénové chemie.

Kdy se mohu přijít vykoupat?
Koupací sezóna je u nás zpravidla od poloviny června do konce prázdnin. Vstupné na koupaliště se vybírá denně od 11 do 18 hodin. Celodenní vstupné pro dospělé je 20,-Kč, pro děti od 5 do 15 let, nevýdělečně činné do 26 let a důchodce je 10,-Kč. Děti do 5 let mají vstup zdarma.

Jaká nejbližší akce se u vás bude konat?
Jsme sportovní organizací a semčický areál je sportovní areál, proto je naše hlavní úsilí zaměřeno na sport. Nejvýznamnější nohejbalovou akcí je Půlnoční turnaj losovaných dvojic. Pořádáme ho pravidelně v polovině srpna pod umělým osvětlením. Letos vás můžeme pozvat na již 31. ročník, který proběhne v pátek 19. srpna.

Bojujete s kvalitou vody ve vašem koupališti?
Můžeme se s hrdostí pochlubit dlouhodobě nejlepšími výsledky rozborů kvality vody ve středních Čechách.

Lze u vás na koupališti stanovat?
Ano - lze, ale protože nejsme kemp, je stanování možné až po vzájemné domluvě.

Sport ve vašem areálu dominuje, vyřádí se i nesportovní návštěvník?
Přestože jsme areálem sportovním, máme v areálu taneční parket, který nám umožňuje pořádat taneční zábavy, diskotéky, dětské dny a v loňském roce zde proběhl také úspěšný rockový festival. V letošní sezóně na tomto parketu proběhlo i několik hodin Zumby.

Jak se k vám dostaneme?
Autobusem, na kole a také samozřejmě autem, které můžete zanechat na parkovišti před areálem. Pravidelné autobusové linky z Mladé Boleslavi, Prodašic a Mcel jsou vypravovány ve vhodných časových intervalech.

Koupaliště Semčice se nachází na okraji obce Semčice ve směru od Mladé Boleslavi. Vzdáleno je od města automobilů bezmála 11 kilometrů.