Počínaje dneškem začíná nejen uzavírka Ptácké ulice i pro pěší, ale v souvislosti s dalším velkým projektem, revitalizací parku Výstaviště, dojde k posunutí autobusové zastávky, která se nachází v jeho blízkosti.

V současné době se totiž uskutečňují práce nejen uvnitř parku, ale i na okolních chodnících, které k němu přiléhají. Z větší části už zde byla položena nová zámková dlažba.

Zastávka autobusu proto bude posunuta pouze o několik desítek metrů směrem k nemocnici, aby mohla být vyměněna dlažba na místě té stávající.

Nepojedou vlaky

Další změna se týká cestujících, kteří využívají vlakovou dopravu. Rekonstrukce a drobné opravy totiž čekají mosty a kolejiště mezi Byšicemi, Kropáčovou Vruticí a Mladou Boleslaví.

Takže od dnešního dne až do do 26. srpna do 15.20, kdy bude Správa železniční dopravní cesty opravy vykonávat, budou všechny vlaky na trati Všetaty Mladá Boleslav hlavní nádraží nahrazeny autobusy.

Osobní vlaky pojedou v úseku Všetaty Byšice a opačně podle pravidelného jízdního řádu, ve stanici Byšice není zajištěn přestup na náhradní dopravu.

Rychlíky Praha Turnov Tanvald budou vlivem náhradní autobusové dopravy za místem výluky cca o 10 až 20 minut opožděny.