Jak uvedla společnost Škoda Auto, hlavním cílem bude zajistit spolupráci při zajištění mobility pracovníků Českého červeného kříže. Škoda Auto se uzavřením memoranda přihlásila k podpoře poslání Českého červeného kříže a je připravena zajišťovat mobilitu pracovníků prostřednictvím jejích vozů.

„Jsme rádi, že můžeme alespoň tímto způsobem přispět k tomu, aby se pomoc k potřebným dostala včas. Současně si vážíme oboustranného přínosu spolupráce. Díky ní mohou například naši autorizovaní partneři v regionech pořádat kurzy a ukázky první pomoci pod kvalifikovaným vedením pracovníků Českého červeného kříže, což skvěle koresponduje s našimi dalšími aktivitami v oblasti prevence a bezpečnosti, tak jako je např. Naše iniciativa Bezpečný pátek, která si klade za cíl zlepšit bezpečnost a alarmující statistiky dopravních nehod na našich silnicích,“ uvedl prohlásil vedoucí prodeje Škoda Auto Česká republika Miroslav Bláha.

close Společnost Škoda Auto se stala novým partnerem Českého červeného kříže. info Zdroj: Škoda Auto zoom_in Mobilitu oblastních spolků Českého červené kříže zajistí 15 vozů Škoda Fabia Combi a 12 automobilů Škoda Octavia Combi. „Ústředním orgánům pak poslouží automobil Škoda Superb Combi. Všechna vozidla budou provozována formou operativního leasingu na 12 měsíců od společnosti Škoda Financial Services a ponesou výrazný branding odkazující na partnerství mezi automobilkou Škoda, příslušným autorizovaným obchodníkem a Českým červeným křížem,“ uvedli Tomáš Kotera, vedoucí oddělení komunikace podniku a Vítězslav Pelc, tiskový mluvčí Škoda Auto ČR.

Český červený kříž autorizovaným partnerům značky Škoda poskytne personál a školení kurzů první pomoci na událostech, které jsou spojeny s bezpečnostní tématikou. „Zapojení prodejci tak získají cenné know how v oblasti prevence a bezpečnosti silničního provozu, která je pro mladoboleslavskou automobilku jednou z priorit podobně jako pomoc potřebným,“ dodali Kotera a Pelc.