Nejen, že se to v papírnictvích hemží davy zákazníků, ale do značných obrátek se dostává také výdajová část rozpočtu nejedné domácnosti.

Jak budou zápisy v jednotlivých městech probíhat, budeme v Boleslavském deníku sledovat.

V Bělé pod Bezdězem

 - Se budou zápisy prvňáků konat už tuto středu a čtvrtek. Zápis budoucích žáčků do prvních tříd se bude konat ve středu 22. a ve čtvrtek 23. ledna v budově základní školy v Máchově ulici. Po oba dny je možné přijít ve stejné časy, a to od 14 do 17 hodin. Pokud se rodičům nehodí ani jeden z termínů, musí si s vedením školy domluvit jiný termín.

V Mnichově Hradišti

- Základní školy Mnichovo Hradiště, Studentská ulice a Základní školy Mnichovo Hradiště, Sokolovská ulice, oznamují, že zápisy dětí do prvních tříd se uskuteční ve středu 22.1.2014 od 14 do 17 hodin. Zápisy se konají pro ZŠ Sokolovská v pavilonu Chanos, pro ZŠ Studentská v budově školy na Masarykově náměstí a ve škole ve Veselé.

V Bezně

- Se koná v pátek 24. ledna od 14 do 17 hodin. Poté také v sobotu 25. ledna od 8 do 11 hodin. K zápisu se mají dostavit oba rodiče se svými dětmi narozenými v období od 1. září 2007 do 31. srpna 2008. Vezměte sebou rodný list dítěte. Zápis se koná v budově místní školy v ulici Školní 242 v Bezně.