Na sobotu 20. ledna je připraven ples města Dobrovice. O týden později pak budou tančit v Bělé pod Bezdězem. Devatenáctý reprezentační ples se odehraje 27. ledna od 20 hodin v místní sokolovně. „Ples zahájíme standardními tanci, celý večer vás bude provázet taneční orchestr Stanislava Douši. Těsně před půlnocí se dozvíme, koho políbila štěstěna a jeho vstupenka získá jednu z hodnotných cen v tombole. Ani letos nebude chybět půlnoční představení,“ píše se v pozvánce zveřejněné v městském zpravodaji s tím, že slosovatelné vstupenky mohou zájemci zakoupit od 8. ledna v Knihovně Vl. Holana.

V sobotu 3. února pak budou plesat hned dvě města, Mladá Boleslav a Benátky nad Jizeru. Dvacátý Reprezentační ples města Mladá Boleslava a Rádií Kiss a Signál začne ve 20 hodin v Domě kultury. K tanci a poslechu bude hrát skupina Holiday express a návštěvníci se mohou těšit na vystoupení Olgy Lounové, Dalibora Jandy a Petra Kotvalda. Předprodej vstupenek je na recepci Domu kultury od pondělí do pátku vždy od 8 do 16.30 hodin.

Městský ples v Benátkách nad Jizerou začne ve 20 hodin ve velkém sále Záložny. K tanci bude hrát kapela Conto. Vystoupí Beatles Revival a Taneční škola FIS Ladislava Fišera. Předprodej vstupenek bude od čtvrtka 11. ledna 2024 v prvním patře knihovny.

Na druhou únorovou sobotu připravilo svůj ples Mnichovo Hradiště. Patnáctý XV. Reprezentační ples města se odehraje 10. února od 20 hodin v ZŠ Studentská. „Na plese zahraje Kolínský Big Band, o předtančení se postará TASK Impuls a vrcholem programu bude světelná show skupiny Postrpoi,“ píše se v pozvánce ve zpravodaji města s tím, že předprodej vstupenek bude zahájen 15. ledna v informačním centru.

Svůj ples připravili také v Bakově nad Jizerou. Zdejší ples města se odehraje 17. února.

Plesy měst
Drobovice: 20. ledna
Bělá pod Bezdězem: 27. ledna
Mladá Boleslav, Benátky nad Jizerou: 3. února
Mnichovo Hradiště: 10. února
Bakov nad Jizerou: 17. února