Řidiče v sídlištní části Mladé Boleslavi čeká v polovině listopadu dopravní omezení. Z důvodu opravy havarijního stavu kanalizace se chystá ve dnech 14. až 17. listopadu uzavírka části ulice U Stadionu v úseku mezi ulicemi Václavkova a Na Radouči.

Objíždka povede ulicí Jana Palacha. Příslušné rozhodnutí o uzavírce vydal magistrátní odbor dopravy a silničního hospodářství. Pokud stavební práce dovolí, bude průjezd povolen sanitám a hasičům.

Uzavírka bude řádně označena dopravními značkami, zábranami a informačními tabulemi. „Uzavírka bude mít vliv i na vedení městské hromadné dopravy,“ informoval o podrobnostech referent městské dopravy dopravního podniku Jan Holub.

Autobusy linek 10, 31, 50, 80, 88, 90 a H budou vedeny ze stanice Na Radouči dále až ke křižovatce s ulicí Václavkovou, dále okolo základních škol a napojí se do svých původních tras u stanice U Stadionu, zdravotní středisko. Žádná stanice v tomto směru nebude vynechána.

Ve směru ke stanici Na Radouči budou linky 10, 30, 31, 50, 51, 80, 88, 90 a H vedeny dle své trasy a pokračovat budou dále Havlíčkovou ulicí a ulicí U Penzionu a vyjedou u stanice Na Radouči.

Stanice U Stadionu, zdravotní středisko bude v tomto směru bez náhrady zrušena. Jako náhradní stanice lze využít zastávky v blízkém okolí - Balt; Městský stadion; Na Radouči; U Hřiště.

U linky 60 bude pro ranní školní spoj s příjezdem na stanici Na Radouči v 7.26 zrušena zastávka U Stadionu, zdravotní středisko. Od stanice Městský stadion tak spoj pokračuje ulicí U Penzionu přímo na konečnou Na Radouči.