Hektické odpoledne zažili v pátekzáchranáři v Mladé Boleslavi. Jak zjistil Boleslavský deník, vše odstartovala dopravní nehoda na 37. kilometru rychlostní silnice R10 na Mladoboleslavsku poblíž příměstské části Bezděčín. Došlo tam k dopravní nehodětří osobníchvozidel, přičemž jedna řidička utrpěla zranění. Lékaři ji proto transportovali na chirurgické oddělení Oblastní nemocnice Mladá Boleslav.

Tím by běžně práce doktorů skončila, ale v tomto případě policisté později zjistili, že pomoc bude potřebovat další účastník nehody."O hodinu později jsme byli Policií ČR přivolání ke stejné nehodě znovu, a to ke čtyřicetiletému řidiči, který byl v podnapilém stavu a ztrácel vědomí.Muže jsme po kontrole zdravotního stavu převezli na chirurgickou ambulanci v Mladé Boleslavi," řekla Deníku mluvčí středočeské záchranky Tereza Janečková.

Kvůli nehodě, která zablokovala jeden jízdní pruh na rychlostní silnici, policie svedla dopravu po staré silnici mezi Mladou Boleslaví a Prahou. Bohužel řidiči bourali i tady. Kvůli nehodě z R10 tak museli záchranáři znovu do terénu. "V 17 hodin 37 minutjsme přijali výzvu k výjezduke srážce osobního auta a motocyklisty v Brodcích, kam byla odkloněna doprava z předchozí nehody na R 10.Pětatřicetiletého motocyklistu, s podezřením na úraz páteře, jsme po ošetření a zajištění převezli na urgentní příjem mladoboleslavské nemocnice," uvedla Janečková.