Chlapec přitom už nyní podstoupil šest operací šedého zákalu a trpí epilepsií. „Dnes jde o všechno. Na začátku večera se rozhodne, kdo postoupí z Duelu. Následně bude vyhlášeno hlasování a ještě dnes se rozhodne, kdo celou soutěž vyhraje. V dalším týdnu už bude jen nesoutěžní show,“ řekl exkluzivně pro Boleslavský deník Petr Pik.

Pokud tedy diváci chtějí pomoci Danečkovi, budou muset Petra Pika dvakrát silně podpořit. Jde ale o dobrou věc!

„Udělám vše pro to, abych tančil úplně nejlépe a opravdu diváky přesvědčil, že si hlasy zasloužíme. Ty tréninky jsou tak intenzivní, že už ani nemáme odkud brát energii. Hlasy od diváků nás vždycky podpoří. Chtěl bych ale, aby si lidé uvědomili, že nejde o to, abych vyhrál já, ale Daneček. Každý si musí uvědomit, že mu to může pomoci. Vždyť k čemu jsou peníze, když je člověk třeba na vozíku,“ říká Pik, který se už cítí vysílený. Nepřidalo mu ani to, že je porota už podruhé poslala do Duelu.

Navíc taneční pár na každém kroku pronásledují bulvární fotografové a snaží se Pika nachytat v pikantní poloze se slavnou moderátorkou Lucií Borhyovou.
„S Luckou máme partnerský vztah v tancování. Kdo nikdy netančil, tak to nepochopí. Tanec je plný emocí a je jasné, že se s Luckou objímáme a podporujeme. Ale nic víc v tom není,“ říká Pik.