Centrální objekt, rozhledna, dětské hřiště, lanové centrum a dětské zoo. Všude tady se aktuálně ve Volnočasovém centru ve Vrchbělé pracuje. Bohužel ale in-line dráhu, která byla zkolaudována již v minulém roce, nemohou návštěvníci momentálně využívat.

In-linové dráhy jsou hotové, ale vzhledem k tomu, že v areálu stále probíhají stavební práce, není možné jejich využívání," řekl Boleslavskému deníku středočeský hejtman Josef Řihák. Nicméně, všechny práce v areálu pokračují podle plánu. "Práce na volnočasovém areálu ve Vrchbělé probíhají v souladu s harmonogramem projektu," ujistil hejtman.

Při nedávné hejtmanově návštěvě objektu se hejtman zajímal i o pyrotechnický průzkum. Ten by měl být z větší části hotový a není důvod se ani obávat, že by na zaplacení areálu nebyly peníze. „Pyrotechnický průzkum na většině ploch již proběhl. Ještě bude ale proveden na ploše dětského hřiště. Žádný problém s financováním této stavby není. Projekt je spolufinancován krajem a je zařazen v zásobníku realizovaných projektů Středočeského kraje, který je také uveřejněn na webu kraje," dodal Řihák.