Benátky nad Jizerou/ Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich z pořadu Ano, šéfe! Televize Prima „řádil“ v Benátkách nad Jizerou! Šéfkuchař, který nejde pro ostřejší slovo daleko, tentokrát zaútočil na kuchyň restaurace Slepá kolej. Již dnes večer mohou diváci sledovat, jakými poznámkami nešetřil místní kuchaře Pavla Vedrala a Miloše Pařízka.


Jak potvrdil majitel restaurace Slepá kolej a přilehlého Wellness hotelu Jan Baxant, návštěva televizního štábu se Zdeňkem Pohlreichem byla pro podnik přínosná. „Vždy je něco, co se dá vylepšit nebo napravit. I naši kuchaři přijali pořad kladně, jelikož chtějí vařením oslovit co největší škálu lidí,“ řekl majitel restaurace.


Pořad Ano, šéfe! s šéfkuchařem Pohlreichem z Café Imperiál, má za cíl pomoci restauracím a hospodám. Šéfkuchař si vyslechne podnikatelský záměr konkrétního podniku a pak na místě během týdne zjistí, jak napravit chyby. Jak vidí pořad situaci v benátecké restauraci Slepá kolej?
Majitel podniku Jan Baxant, je původně řezník. Z vedení podniku odvolal svého bratra, jelikož se pod jeho vedením podnik dostal do červených čísel, i když v poledne vaří až padesát obědů.


V kuchyni kraluje Miloš Pařízek, který byl chvíli též provozním, Jan Baxant ho ale zase rychle vrátil do kuchyně. Na místo provozní počítá se svou manželkou. Na Pařízkovy patu už ale šlape mladý a ambiciózní kuchař Pavel Vedral, který je pyšný na své menu a majitel ho vidí jako novou krev a naději do budoucna. Bude nutné rozhodnout, který z pánů bude nakonec kralovat v kuchyni jako šéfkuchař.


Diváci se budou moci těšit na nefalšovaný souboj mladého kuchaře Pavla Vedrala a Zdeňka Pohlreicha. Jak potvrdil sám Pavel Vedral, nebyl to žádný med. „S panem Pohlreichem se známe z dřívějška, jelikož jsme spolu vařili. Bylo to velmi kritické, jelikož si jdu za svým cílem. On má však obdobnou povahu. V pořadu byly naše boje těžké,“ vyjádřil se Vedral. Jak dál mladý ambiciózní kuchař uvedl, nervy hrály velkou roli. V průběhu pořadu si také nervy společně s nedostatkem spánku začínaly vybírat svou daň. „Nejpotupnější pro mne byla soutěž, kdo bude v restauraci dělat šéfkuchaře,“ podotkl Pavel Vedral.

Jak celý souboj a soutěž o šéfkuchaře restaurace Slepá kolej v Benátkách dopadne, se diváci mohou podívat v pořadu Ano, šéfe již dnes večer dvacet minut po jednadvacáté hodině.