Anketa čtenářů Boleslavského deníku O nejsympatičtější maturanty se ale blíží do konce. Zbývá jen pár hodin, kdy můžete hlasovat a posunout svoji oblíbenou maturující třídu k ceně, kterou získá třída s největším počtem hlasů.

A cena? Šampaňské, které na maturitní přípitek zařídí Boleslavský deník! A to je cena docela zajímavá. Dokonce tak zajímavá, že na diskusním fóru u článku na webu Boleslavského deníku (www.boleslavsky.denik.cz – zelený proužek na hlavní stránce) se rozpoutala diskuse o celé anketě.

Názory jsou kladné i záporné. Jistě však je, že se rozpoutala bitva mezi fanoušky dvou tříd, shodou okolností jedné školy. Oktávy 8.B a 8.A po celou dobu soutěže se přetahují o vedení tak, že je to až nskutečné.

Některé příspěvky na webu jsou opravdu humorné. Vše došlo tak daleko, že si studenti píší o jména dívek vyfotografovaných na třídu představujících snímcích.

Včera v poledne byl rozdíl pouhých 30 hlasů ve prospěch „béčkařů“ A to v poměru 2708:2678. Opravdu, tolik hlasů jste zaslali.

Ale ani další maturitní třídy na tom nejsou špatně. Maturanti z Obchodní akademie se drží a atakují tisícovku hlasů.

Hodně hlasů má i „zdrávka“ a hradišťský „gympl“.

I když vyhraje jen jeden, jeuž téměř jisté, že to budetřída z osmiletého gymnázia v Palackého ulici. Organizátory samozřejmě těší, že všechny třídy dostávají hlasy. Je vidět, že každý má své fanoušky.

Šéfredaktora Boleslavského deníku Jiřího Macka překvapil počet hlasů: „Věřili jsme, že se studenti nechají do soutěže nalákat, ale že přijde téměř 10 tisíc hlasů, to by nás ani ve snu nenapadlo. Počet hlasů mne opravdu mile překvapil. A že se rozpoutala diskuse, často zdrcující? To jsme čekali. Každá anketa má své klady i zápory. Tady je kladem to, že studenti, rodiče a další známí soutěží. A hlasy o neregulérnosti soutěže? To je nesmysl, každá soutěž se dá určitým způsobem zmanipulovat. A kdo chtěl, mohl hlasovat vícekrát, mohl na hlasovací kupon 'chodit' častěji. Jiná omezení nebyla,“ říká spokojený Jiří Macek.

Připomeňme, že hlasování bude ukončeno s úderem 12. hodiny tento pátek, tedy zítra. Pak už jen zbývá vyhodnotit tu nejoblíbenější třídu. A předat na maturitním plesu šampaňské…

… jak to zatím vypadá?

Osmileté gymnázium MB - 8.B 2708
Osmileté gymnázium MB - 8.A 2678
Obchodní akademie - 4.B 901
Střední zdravotnická škola - 4.C 534
Gymnázium Mn. Hradiště - 4.A 448
SOŠ a SOU - 4.B 318
Obchodní akademie - 4.D 217
Horky nad Jizerou 214
SOŠ a SOU - 2.NA 206
Obchodní akademie - 4.C 174
Střední zdravotnická škola - 4.A 156
Obchodní akademie - 4.A 152
ISŠ Karmel - třída KN4 141
ISŠ Karmel - třída N2 141
ISŠ Karmel - třída OB4 106
Střední zdravotnická škola - 4.B 82
Gymnázium Mn. Hradiště – oktáva 72
SOŠ a SOU - 4.A 70
ISŠ Karmel - třída D3 43
Spektrum 35
Hermés - 4.A 33
ISŠ Karmel - třída O4 30
SOŠ a SOU - 4.L 14
Spektrum - dálkoví studenti 11
… z diskusních příspěvků k soutěži
O nejsympatičtější maturitní třídu


* Hlasuju pro sestřičky ze 4.C, ta blondýna je fakt kus
* Která?
* Ta, co je nejvíc vidět! ;)
* Tak je fakt moc hezká. Pro ni budu taky hlasovat.
* Spíš ta zrzecka vedle.
* Hoši, nejhezčí ze 4.C je ta hnědovlaska s krasným úsměvem vzadu uplně vlevo u zábradlí, ale to vy nevidíte.
* Tleskám Spektrumu! Jako ty lavice na sněhu a to cigáro v první lavici… :-)
* To by mě zajímalo, kde berou ty hlasy 8.A a 8.B z gymplu… nějaký divný…
* Tak, to se divit nemusíš…
* No 8.A je totiž nejoblíbenější třída v MB, tam je to celkem jasný, ale mě by zajmalo, kde je bere 8.B, fůůůůůj
* Nejoblíbenější jo? co je na nich tak senzačního?? Nejsi z áčka, že to tak víš? :-D samochvála smrdííí
* Procpak Osmilete gymnazium MB podvadi?? mate to tolik zapotrebi?? posilat si hlasy od uzivatelu kteri o tom ani nevi!!!???.. musim jen konstatovat, ze to je podvod, a doufam ze vam to neprojde!
* Stejně dostanou Béčáci kotel! A i kdyby to šampáňo náhodou vyhráli oni, tak máme společnej maturiťák, takže dostanou přes hubu a vypijem jim to my!!!
* Prej sobci :)) -co to zas kecáš, prostě spolu jen soupeříme nic víc. Jde jen o to, že obě třídy se chtějí vzájemě porazit-odměna je vedlejší! Kdyby byl ve vedení kdokoliv jiný, tak by vám to vadilo taky, takže to je uzavřenej kruh. S pozdravem Já, nazdar
* Hele, mně se taky zrovna dvakrát nelíbí, že ti gympláci o tolik vedou (jak už sem řikal, sou tam o dost sympatičtějc vypadající třídy, ale nikoho neznám, takže můžu posuzovat výhradně podle fotek ;-)) ale mužeš mi prosimtě říct co z toho, co dělaj pro vítězství, je podle tebe podvod? Zatim jen víme , že některý hlasujou víckrát, ale jak už bylo řečeno, to umožnili sami autoři ankety a tudíž to podle mě neni podvod; a taky kontaktujou svoje známý na všemožnejch fórech s prosbou o hlas, což je dle mého názoru naprosto v pořádku protože dotyčné lidi nikdo nenutí hlas skutečně dát - to je na nich. Pokud víš o nějakejch jinejch hanebnejch praktikách, tak nám to laskavě sděl, a pokud ne, tak zavři zobák a nesnaž se dotyčný třídy shazovat a osočovat z kdovíčeho jen proto, že maj víc známejch a kamarádů než ty.
* Yeaaaaah, tahle anketa je mocinky supa:) Taková úpe cool:)) Děkuju všem úža lidiškám, kteří hlasujinkou pro nejlepší třídičku na světě a to 8.A z osmiletého gymázia:)) Mám Vás mocinky rád:) Společně to dokážeme:)) Muuuck:-* 8.A 4ever:)

O soutěžia hlasovánívíce zde…