Neznámý muž využil chvilkové nepřítomnosti obsluhy a došel k místu, kde byla za kasou uložena aktuální tržba, která v tu chvíli činila 37 tisíc korun. Pouhá minuta mu stačila k tomu, aby všechny peníze ukradl a z místa odešel. Krádež však natočila bezpečnostní kamera, na záběry z ní se můžete podívat za tímto textem.

Pachatele se doposud nepodařilo dopadnout, proto prosí policisté o pomoc veřejnost. Muž byl oblečen do výrazné červené zimní bundy, černých kalhot, černých zimních rukavic, černé zimní čepice a na obličeji měl nasazený černý šátek. Policisté věří, že by pachatele mohl někdo podle oblečení nebo chůze poznat a poskytnout k jeho osobě důležité informace.

„Pokud osobu na kamerových záznamech poznáváte nebo máte jakékoliv poznatky, které by policistům mohly s objasněním celé události pomoci, ozvěte se prosím mladoboleslavským kriminalistům na tel. číslo 735 785 751 nebo na pevnou linku 974 877 522," uvedla policejní mluvčí Barbora Schneeweissová.

| Video: Youtube

Dodala také, že policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání krádeže, za což pachateli v případě dopadení a prokázání viny hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.