Nejstrašnější okamžiky, na které do konce života nezapomene čerpadlářka z Mladoboleslavska, se před několika dny odehrály na jedné benzinové stanici nedaleko Mladé Boleslavi. Vzhledem k hrůze, která se tam odehrála, a kvůli ochraně oběti, se Boleslavský deník mimořádně rozhodl k utajení místa.

Záměrně proto neuvádíme, kde k události došlo, nezveřejníme ani jméno oběti, přestože ho Deník zná.

Co se vlastně stalo? Třiatřicetiletý zaměstnanec jedné mladoboleslavské firmy se v neděli 11. listopadu těsně před půlnocí vydal na cestu k nedaleké benzince. Podle našich informací se jednalo o dělníka původem z Ostravy.

Pak se ale stalo něco, co by obsluhu benzínky nenapadlo ani v tom nejhorším snu. „Muž přišel na čerpací stanici se záminkou, že si něco koupí. V dalším okamžiku ale donutil čerpadlářku, aby se s ním přesunula do místnosti pro personál, kde ji opakovaně fyzicky napadl. Následně se zmocnil tržby a odešel,“ řekl Boleslavskému deníku policista Ladislav Beneš z mladoboleslavské policie.

Na místě se udály i další hrůzné události, které s ohledem na oběť, nebudeme zveřejňovat. Čerpadlářka utrpěla značná zranění. Na pomoc jí přijela policie, záchranka i vedení benzinky. Žena skončila v nemocnici a nyní je v pracovní neschopnosti.

Policisté odvedli velký kus práce, protože mladoboleslavská kriminálka útočníka dopadla ještě v ten samý den. Muž se ke všemu přiznal. Všechny přitom šokovalo, že muž přišel loupit v montérkách, na kterých byla vyznačena značka zaměstnavatele, a navíc na místě činu nechal tašku s jistými písemnostmi, které vedly k odhalení jeho totožnosti. Sám se tak prozradil.

„Policisté násilníka dopadli o čtyři hodiny později v Mladé Boleslavi a byla na něho uvalena vazba. Hrozí mu až deset let vězení,“ dodal Beneš. Místní lidé jsou z celé události v šoku. „Ta paní je slušná. To, co jí ta zrůda udělala, je opovrženíhodné, měli by ho zavřít na doživotí,“ shodovali se čtenáři, kteří na strašlivou událost upozornili naši redakci.

Vedení provozovny, kde se vše odehrálo, událost odsoudilo. „S ohledem na nší zaměstnankyni se k celé události nebudeme vyjadřovat,“ řekla provozní benzinky, jejíž jméno z pochopitelných důvodů také tajíme, ale redakce ho zná. Provozní zároveň vyzvedla dobrou a rychlou práci policie, jež pachatele odhalila za pár hodin.

Podobné případy přitom nejsou vůbec výjimečné. Například v Londýnské ulici v Liberci 8. listopadu přepadl muž čerpací stanici a přitom zastřelil obsluhu. Zachytily ho bezpečnostní kamery.