Opilý cizinec si spletl dveře od svého bytu

Mladá Boleslav/ Nepříjemnou noc má za sebou žena s dětmi bydlící v panelovém domě v ulici Jana Palacha v Mladé Boleslavi. V půl druhé ráno ji probudil zvonek, bouchání na dveře a pokus o jejich odemčení. Za nimi stál opilý muž, dožadující se puštění dovnitř. Přivolaní strážníci zjistili, že muž si spletl dveře od bytu. Hlídka proto opilce musela dovést k těm správným dveřím.

Posilněn alkoholem nezvládl svoji jízdu

Kněžmost/ Posilněn alkolem sedl za volant svého Vazu 2101 dvaašedesátiletý muž. Mezi obcemi Buda a Kněžmost se ale dostal vlevo mimo vozovku a převrátil se na střechu. Lehce zraněného řidiče musela odvézt záchranka do nemocnice. Při orientační dechové zkoušce vyšlo najevo, že má v sobě 1,74 promile. Policisté proto muži zadrželi řidičských průkaz.

Muži v noci mlátili do trubek a hulákali

Mladá Boleslav/ Dvou mužů bouchající a kopající do složeného stavebního materiálu na náměstí Míru si všimli pracovníci kamerového systému. Vyslaná hlídka na místě zjistila, že muži tam působí takový rámus, že se rozléhá po celém náměstí. To všechno ještě „okořeňovali“ neustálým křikem. Hlídka městské policie proto přistoupila k udělení blokové pokuty.

Měděnými okapy už voda nepoteče

Sojovice/ Zloději barevných kovů znovu udeřili. Tentokráte vyrazili na novostavbu v Sojovicích, kde se jim zabílily měděné okapové svody a žlaby. Po jejich nájezdu tak nakonec nezbylo vůbec nic. K vniknutí na pozemek jim stačilo jen překonat visací zámek na vratech. Majiteli domu tak způsobili škodu kolem 10 tisíc korun. Po zlodějích už pátrá policie.