Drogy si aplikovali přímo na ulici

Mladá Boleslav/ Skupinka několika mladíků se utábořila na Karmeli v Mladé Boleslavi. Podle jedné z kolemjdoucích si tam zřejmě aplikovali mladíci drogy. Navíc tam pili alkohol. Vše oznámila strážníkům městské policie. Čtveřice mladíků měla u sebe použité injekční stříkačky. Ty hlídka zabavila a umístila do speciálního boxu. Za pití alkoholu pak skupinka dostala pokutu.

Bez řidičáku chytili mladíka dvakrát!

Mladá Boleslav/ Osmnáctiletý mladík bez řidičského průkazů skončil po své pondělní jízdě ulicemi Boleslavi na služebně Policie ČR. Tam si vyslechl podezření ze spáchání trestného činu. Jak se ale záhy strážcům zákona podařilo zjistit, mladého muže v Opelu Vectra už jednou zastavili policisté z Dobrovice. Od té doby neutekl ani týden. Se zákony si mladík rozhodně hlavu neláme.

Zloděj si nakradl polystyrenové desky

Bradlec/ Další novostavba na Mladoboleslavsku neodolala nájezdu zlodějů. Tentokráte si lapka vybral dům v Bradlci. Z volně přístupné parcely se mu podařilo odcizit 37 balíků polystyrenových zateplovacích desek. Během chvíle si zloděj přišel na věci za třicet tisíc korun. Boleslavskému deníku to řekl mluvčí mladoboleslavských policistů Ladislav Mareš.

Zastavit na stopce? Řidič je prostě dál!

Mladá Boleslav/ Značka, přikazující zastavení před vjezdem do křižovatky ulic Havlíčkova a Jana Palacha v Mladé Boleslavi, nedokázala zastavit jednoho z nočních řidičů. Zakročit proto museli strážníci městské policie. Po dokladech se od cizince za volantem dožadovali marně. U sebe žádné neměl. Jeho totožnost se podařilo zjistit přes Policii ČR. Případ bude řešit magistrát.

Pootočené zrcadlo zaměstnalo strážníky

Bakov, Malá Bělá/ Dopravní nehody hrozily začátkem týdne na křižovatce z Bakova nad Jizerou na Malou Bělou a Zvířetice. Někdo tam totiž otočil dopravní zrcadlo tak, že řidiči neviděli do křižovatky. Bakovské strážníky na to upozornil jeden z řidičů. Ti v době nejsilnějšího provozu museli na zmíněné křižovatce řídit provoz. Celá věc byla oznámena na odbor výstavby městského úřadu.

Čtyřkolka zmizela z lesní cesty

Mladoboleslavsko/ Jen pár minut byla v neuzamčeném přívěsném vozíku pro koně čtyřkolka za čtvrt milionu korun na lesní cestě mezi Hlínovištěm a Březovicemi. Zloděj využil chvilky, kdy se majitel od 14 do 16 hodin nezdržoval u stroje a ukradl jej. Čtyřkolka zelené barvy s registrační značkou A0003986 měla podle majitele uzamčené řízení a aktivovaný imobilizér.