V bytě ničil zařízení a ještě se poranil

Mladá Boleslav/ Zařízení bytu neodolalo v noci na pátek opilému muži v Jilemnického ulici v Mladé Boleslavi. Nakonec se při ničení zařízení sám zranil. Žena si raději na pomoc přivolala městské strážníky. Dorazit musela i posádka záchranné služby. Muž totiž krvácel z ruky. Nakonec musel být agresor převezen do nemocnice. Při transportu asistovali i strážníci.

Správce ubytovny napadl nemocný muž

Čejetičky/ Vše odstartovalo fyzickým napadením správce ubytovny v Čejetičkách, který si na pomoc přivolal hlídku městské policie. Strážníci na místě zjistili, že jde o ubytovaného muže a že zde k napadení nedochází. Muži si jen k hlasitě vyměňovali názory. Hlídky musely nejprve rozhádané občany uklidnit a poučit je, jak podat návrh na zahájení přestupkového řízení.

Cizinec se schoval na záchod v nemocnici

Mladá Boleslav/ Podivné chování cizince na chodbách Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi nedalo spát pracovníkům nemocničního zařízení. Přivolaná hlídka městské policie začala po muži pátrat. Ten se ale schoval na jedné z toalet. Během chvíle ale malou místnost opustil. Strážníci nejprve zjistili totožnost schovávajícího se muže a následně jej vykázali ven.

Kradené zboží házel přes plot Baumaxu

Mladá Boleslav/ Několik věcí z regálů v Bamaxu vyvezl zákazník do prostorů venkovní zahrady. Pak začal přes plot přehazovat kleště na vodní čerpadlo, dvoje nastavovací kleště, soupravu klíčů, štípací kleště, čerpadlo i sadu gola klíčů. Jenže si ho všimli pracovníci ostrahy a přivolali policii. Soud muže letos v červnu poslal na sedm měsíců za mříže. Teď poputuje znovu k soudci.

Ze stavební buňky zmizelo nářadí

Katusice/ Zloději na Boleslavsku znovu zavítali na novostavby. Tentokráte šli krást do Katusic. K vniknutí do stavební buňky mu stačilo jen urazit visací zámek. Poté lapkovi nic nebránilo v krádeži uloženého elektrického nářadí. Stavební firmě tak způsobil škodu, která podle sdělení mluvčího policie Ladislava Mareše přesahuje částku devadesát tisíc korun.

Naftový upír vysál tisíc litru z kamionu

Chotětov/ V noci na čtvrtek stál před kostelem v Chotětově zaparkovaný kamion. V nestřeženou chvíli se k němu přiblížil dosud neznámý zloděj. Na palivové nádrži poškodil víčko a začal sát vytouženou naftu. Nakonec se mu jí podařilo ukrást přes tisíc litrů! Během chvíle si tak přišel na pohonné hmoty v hodnotě 42 tisíc korun. Rozlitou naftu likvidovali hasiči.