Strážníci kontrolovali klid kolem barů

Mladá Boleslav/ Na dodržování nočního klidu vyrazili k hernám a barům v Mladé Boleslavi strážníci městské policie. Na rušení nočního klidu si totiž lidé poměrně často stěžují. Hlídky obešly několik boleslavských provozoven. Žádné hříšníky ale strážníci při kontrole neobjevili. Nasvědčuje tomu i fakt, že během noční služby nebyla strážníkům žádná stížnost nahlášena.

S autem zablokoval příjezd autobusu

Mladá Boleslav/ Zcela nepochopitelně zaparkoval řidič své auto na autobusové zastávce v Havlíčkově ulici v Mladé Boleslavi. Pracovník kamerového systému si ale všiml, jak přijíždějící autobus marně hledá místo k zastavení. Nakonec zůstal stát přímo v jízdním pruhu. V tu chvíli na místo jela hlídka městské policie. Řidič od strážníků dostal pokutu a vzápětí s autem odjel.

Starý nábytek létal z balkonu na ulici

Mladá Boleslav/ V menším zděšení byli lidé v ulici U Stadionu v Mladé Boleslavi. Z jednoho balkonu panelového domu totiž vylétával ven na ulici starý nábytek! Přivolaní strážníci ale na místě zjistili, že jde o firmu, která v bytě provádí rekonstrukci. Hlídka řemeslníkům vysvětlila, že házet nábytek z balkonu ven není zrovna dobrý nápad. Firma všechen nepořádek řádně uklidila.

Řidička profrčela jednosměrkou

Mladá Boleslav/ Možná si spletla směr, možná věděla, co dělá. Řeč je o řidičce, která včera odpoledne projížděla jednosměrnou Viničnou ulicí. V tu chvíli ale poblíž byla hlídka městské policie. Strážnice proto okamžitě vozidlo zastavila. Na řidičku pak čekala nepříjemnost v podobě blokové pokuty. Tím to ale neskončilo! Žena totiž ještě přijde o bod z karty řidiče.

Prostředkem silnice šla skupinka opilců

Mladá Boleslav/ Zahradníkova ulice v Mladé Boleslavi, v úterý krátce po poledni. Skupinka mužů si to kráčí přímo prostředkem vozovky. Toho si všímá jeden z občanů a bleskově volá strážníky městské policie. Ti jsou během chvilky v patách skupince opilých dělníků. Po domluvě se pak muži vrací na chodník a následně už zcela spořádané po něm šlapou na svoji ubytovnu.