Majitel auta přišel Na Kozině o rádio

Mladá Boleslav/ S roztřískaným bočním okénkem stál na parkovišti Na Kozině v Mladé Boleslavi vůz Volkswagen. Jedna z procházejících žen pak o všem informovala strážníky městské policie. Ti pohledem do auta zjistili, že nezvaná návštěva si z auta odnesla domů autorádio. Kvůli podezření na vloupání byla na místo přivolána Policie ČR k dořešení případu.

Rovnala si věci pod lampou. Lidé se báli!

Mladá Boleslav/ Jen pouliční světlo ozařovalo ženu na ulici v Mladé Boleslavi. Lidé tak viděli, že žena ze své tašky neustále něco vyhazuje ven. Jedna z žen se pak dokonce bála vyjít ven. Do akce povolala strážníky městské policie. Ti ale po příjezdu na místo zjistili, že ženy pod lampou se nikdo bát nemusí. Využila totiž světla k tomu, aby si přerovnala věci ve své tašce.

Voda zase vyplavila další boleslavský byt

Mladá Boleslav/ Kapky deště na stropě bytu v ulici U Stadionu v Mladé Boleslavi vyděsily jeho majitelku. Že něco není v pořádku, bylo vidět na první pohled. Žena se proto rozeběhla do horního bytu. Na nikoho se ale nedozvonila, proto zalarmovala strážníky městské policie. Hlídka pak s domovníkem dojela pro majitelku bytu. Za vodní spoušť mohl porouchaný ventil.

Nadávajícího Slováka kamery nenašly

Mladá Boleslav/ Pár minut před pátou hodinou ranní si obyvatel domu v Laurinově ulici v Mladé Boleslavi stěžoval na muže pod svým balkonem. Ten byl údajně hodně opilý. Podle mužových slov se jednalo o Slováka, který neustále nadával na Poláky. Strážníci na inkriminované místo okamžitě nasměrovali kamery. Ať hledali, jak hledali, muže nenašli.

Sondy ze Škodovky dělník nevynesl

Mladá Boleslav/ Pěti kusů sond se v pondělí večer zmocnil v areálu automobilky Škoda jeden ze zaměstnanců. S materiálem v hodnotě 17 tisíc korun se pak pokusil projít přes bránu závodu. Tam ale jeho cesta s kořistí skončila. Pracovníci bezpečnostní služby jej totiž zadrželi a při kontrole u něj věci našli. Muž putoval do rukou policie. Teď mu hrozí až dva roky vězení.

Z ulice putoval muž přímo do vězení

Mladá Boleslav/ Ulice Mladé Boleslavi jsou zase o trochu bezpečnější. Policistům se totiž podařilo zadržet sedmatřicetiletého muže. Na něj totiž Okresní soud v Mladé Boleslavi před necelým týdnem vydal příkaz k umístění do věznice. Tam se ale muži moc nechtělo. „Policisté jej eskortovali do věznice, kde jej předali pracovníkům vězeňské služby,“ uvedl policista Ladislav Beneš.