Šok! Na vrátnici se plazil živý had

Mladá Boleslav/ Nemilé překvapení čekalo na jednu pracovnici bezpečnostní služby jednoho z boleslavských obchodních domů v Jičínské ulici, když v prostoru vrátnice nalezla živého hada! Přivolaná hlídka Městské policie Mladá Boleslav zatoulané zvíře odborným způsobem odchytla a následně jej předala do péče ZOO koutku při Domově dětí a mládeže v Mladé Boleslavi.

Mladík ležel nehybně na silnici

Mladá Boleslav/ Jeden ze strážníků městské policie přijal oznámení od občana, který na vozovce viděl ležet bezvládně muže. Mladíkovi musela nakonec poskytnout pomoc rychlá záchranná služba. Bylo zjištěno, že mladý muž je pod vlivem alkoholu. Jelikož dotyčný mladík u sebe neměl žádné doklady, putoval na služebnu Policie České republiky, kde byla zjištěna jeho totožnost.

Po zábradlí jezdili muži na skateboardu

Mladá Boleslav/ Hlídka dopravní služby se nestačila divit. Na autobusovém nádraží totiž zjistila dvojici občanů slovenské národnosti, kteří používali zábradlí nezvyklým způsobem – jezdili na něm na skateboardu. Hlídka zkontrolovala, jestli muži svým jednáním nezpůsobili nějakou škodu na veřejně prospěšném zařízení. Po upozornění byli oba muži z místa vykázání.

Cizinci si na louce rozdělávali oheň

Mladá Boleslav/ Strážníci městské policie se zaměřili na kontrolu toků Klenice a Jizery v katastru města Mladá Boleslav. V průběhu služby kontrolovali celkem sedm rybářů. Zjistili ale jeden přestupek, jehož se dopustili cizí státní příslušníci – přímo na louce rozdělávali oheň. Po kontrole jejich totožnosti s nimi strážníci vyřešili záležitost v blokovém řízení.

Chtěli ukrást benzin, to se jim nepovedlo

Mladá Boleslav/ Krást se nevyplácí! To na vlastní kůži zjistila dvojice občanů. Ta se rozhodla, že si přilepší tím, že bude ze zaparkovaných vozidel v ulici U Stadionu nedaleko místní mateřské školky odčerpávat benzin. Při jejich „řádění“ je však dopadla hlídka městské policie. Pro podezření ze spáchání trestného činu byla povedená dvojice předána Policii ČR.

Omladina si nahlas pouštěla hudbu

Mladá Boleslav/ V časných ranních hodinách telefonicky oznámila pracovnice Klaudiánovy nemocnice, že nedaleko nemocnice je rušen noční klid. Hlídka Městské policie Mladá Boleslav zjistila, že klid ruší skupina mladých lidí, kteří si u zaparkovaného vozidla hlasitě pouštěli hudbu. Po upozornění a projednání věci mladí lidé hudební produkci ukončili a šli domů.