Od hořícího auta řidič rychle utekl

Mladá Boleslav/ Včera kolem třetí hodiny ranní bylo u boleslavské prodejny Plus v Havlíčkově ulici v Mladé Boleslavi poměrně živo. Hořela tam Škoda 120. Na místo proto okamžitě vyrazili boleslavští hasiči. Majitel vozidla ale na místě rozhodně čekat nechtěl. Z místa požáru totiž okamžitě utekl neznámo kam. Celou záležitostí se proto začala zabývat Policie ČR.

Povedený zlodějíček znovu bude pykat!

Mladá Boleslav/ Mladoboleslavským policistům se podařilo odhalit zloděje, který se letos v dubnu vloupal do garáže v Mladé Boleslavi. Tam ukradl motorku a další autodíly za 80 tisíc korun. Před pár dny se vydal krást znovu. Tentokráte do zahrádkářské kolonie v Čejetičkách. Tam ho při krádeži zadržel majitel domu. Podle policie byl muž za podobné činy už trestán.

Strážníci zachraňovali mladíka v bezvědomí

Mladá Boleslav/ Před devátou hodinou večerní kontrolovali strážníci veřejný pořádek v Pražské ulici v Mladé Boleslavi. V silnici si ale všimli ležícího muže. Když k němu doběhli, zjistili, že je v bezvědomí. Okamžitě mu poskytli první pomoc a přivolali záchrannou službu. Sanitka jej následně převezla do nemocnice k dalšímu ošetření. Státní policisté teď případ došetřují.

Po horských kolech se jen zaprášilo

Drhleny/ Nezamknout před chatkou v Drhlenách dvě horská kola nebyl asi ten nejlepší nápad. Přesvědčili se o tom jejich majitelé, kteří se po návratu k bicyklům nestačili divit. Zatím neznámý zloděj se tak během noci na neděli zmocnil věcí za dvacet tisíc korun. Boleslavskému deníku to řekl tiskový mluvčí mladoboleslavských policistů Ladislav Mareš.

Sklo ve dveřích rozbil muž v pravé poledne

Mladá Boleslav/ V neděli krátce po poledni procházel muž po náměstí Republiky v Mladé Boleslavi. Najednou se ale pustil do skleněné výplně dveří jednoho z domů. Poté, co si vybil svoji energii nasměroval své kroky do nedaleké restaurace. V tu chvíli už na místo mířila hlídka městské policie. Zastihla ho právě ve chvíli, kdy chtěl odjet taxíkem. Případ řeší státní policie.

Opilý babetista byl hledaný soudem

Vlkava/ Po silnici z Nymburka do Boleslavi si to o víkendu uháněl muž na babetě. Při průjezdu Vlkavou jej zastavili policisté k dopravní kontrole. Když si muž dýchl do přístroje, vykoukla na policisty hodnota 1,64 promile alkoholu. Tím to ale neskončilo. Při lustraci strážci zákona zjistili, že na muže vydal okresní soud příkaz k zatčení a dodání k výkonu trestu.