Co se dalo vyházeli lidé k popelnicím

Mladá Boleslav/ Kde se vzal, tu se vzal, nepředstavitelný nepořádek kolem popelnic v Purkyňově ulici v Mladé Boleslavi. Při kontrole okolí ho tam objevili strážníci městské policie. Nezjištěný původce si tam zřejmě spletl místo se skládkou. Kolem popelnic se tak válely matrace, ale i mnoho oblečení a peřiny. Firma Compag teď bude muset nepořádek uklidit.

Popíjení alkoholu strážníkům neuniklo

Mladá Boleslav/ Hned několik lidí v ulicích Mladé Boleslavi zapomnělo, že se zde nesmí popíjet alkohol. Jednu skupinku lidí holdujících alkoholu přistihla hlídka městské policie v parku v Nádražní ulici v Mladé Boleslavi. Strážci pořádku záležitost vyřešila domluvou. Další hříšníky objevila hlídka v ulici S. K. Neumanna před místní restaurací. I oni bylo o pití na veřejnosti poučeni.

S řidičákem si hlavu stále lidé nelámou…

Mladá Boleslav/ Vlastnit řidičské oprávnění předtím, že člověk vyrazí na silnice, není pro řadu řidičů stále důležité. Prvního hříšníka zastavila policejní hlídka v Kosmonosích. Po řidičském průkazu se u třicetiletého cizince sháněla marně. Stejně tak tomu bylo i v Mnichově Hradišti, kde policisté kontrolovali muže ve Fordu. Z trestného činu teď podezírají policisté oba řidiče.

Do Kněžmosta přijel řidič z Prahy opilý

Kněžmost/ Na bezpečnost v silničním provozu dohlíželi začátkem týdne policisté v Kněžmostě. Tam také zastavili muže ve Škodě Felicia. Když přišlo na orientační dechovou zkouškou, bylo samotnému řidiči jasné, že dojezdil. V dechu měl totiž přes jedno promile alkoholu. Tou dobou bylo teprve půl desáté. Muž jel navíc opilý už z Prahy. Teď je podezřelý z trestného činu.

Dělníci při popíjení rušili lidem spánek

Mladá Boleslav/ Několik zahraničních dělníků si po práci uspořádalo v jedné z boleslavských ubytoven alkoholový mejdan. Při popíjení se ale bavili tak hlasitě, že to nedalo spát lidem z okolí a oznámili to strážníkům městské policie. Po příjezdu strážců pořádku se muži v poklidu rozešli. O hodinu později se ale vše znovu opakovalo. Pět mužů nakonec dostalo pokutu.

Zloděj si vzal kotel i s radiátorem

Mladá Boleslav/ Další novostavba neodolala nájezdu zlodějů na Sahaře v Mladé Boleslavi. K vloupání do domu stačilo zatím nezjištěnému zloději jen vypáčit dveře a vesele se pustit do krádeže. Kromě kotle a radiátoru vzal i elektronářadí a elektrocentrálu. Majiteli domu tak způsobil škodu kolem 120 tisíc korun. Na zařízení domu způsobil navíc patnácti tisícovou škodu.