Nepříjemným zážitkem skončila ve středu odpoledne zřejmě rodinná hádka na ulici v Mladé Boleslavi. Muž na třídě Václava Klementa tam zkopal svoji těhotnou družku. To neuniklo pozornosti kolem procházejících lidí.

O incidentu informoval Boleslavský deník ředitel městské policie Tomáš Kypta. Právě na strážníky se svědci celé události obrátili s žádostí o pomoc.

„Hlídka na místě zjistila klečící těhotnou ženu, která uvedla, že byla fyzicky napadena. Strážníci ji poskytli první pomoc a následně přivolali rychlou záchrannou službu,“ uvedl Kypta.

Mladá žena měla podle sdělení tiskového mluvčího mladoboleslavské policie Davida Schöna povrchové oděrky a sanitka ji následně převezla k dalšímu vyšetření na gynekologicko – porodnické oddělení Klaudiánovy nemocnice.

Na místě byl rovněž zadržen mladý agresor. Vzhledem k vážnosti případu dorazila také hlídka státní policie.

Útočící muž byl ovšem převezen na policejní služebnu. „Věc byla kvalifikována jako přestupek proti občanskému soužití, muž byl vyslechnut a propuštěn. Celá věc bude postoupena správnímu orgánu, na mladoboleslavský magistrát,“ doplnil informace Schön.